czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2167

Lekka konsolidacja w Alior Banku, czyli jeden kredyt z niskim oprocentowaniem

Artykuł sponsorowany:

Klienci mający kilka kredytów w różnych bankach zastanawiają się co zrobić, by comiesięczne spłacanie rat było wygodniejsze, łatwiejsze, i - co równie ważne - tańsze. Dzięki ofercie "Lekka konsolidacja", dostępnej w placówkach partnerskich Alior Banku, jest to możliwe. O szczegółach tego kredytu konsolidacyjnego i jego zaletach mówi Edyta Semeniuk, doradca z placówki partnerskiej Alior Banku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Juliusza Słowackiego 13.

alior
Edyta Semeniuk - doradca z placówki partnerskiej Alior Banku w Czechowicach-Dziedzicach


Czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny i kto może być zainteresowany taka ofertą?

- Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które korzystają z jednego lub wielu kredytów. Bank spłaca wszystkie poprzednie zobowiązania klienta, zamieniając je na kredyt z jedną, korzystną ratą. Na tym właśnie polega nasza "Lekka konsolidacja".

Jakiego rodzaju kredyty można przenieść w ramach oferty Alior Banku?

- Alior Bank pozwala na skonsolidowanie różnych kredytów spłacanych w innych instytucjach. Mogą to być np. pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe, itp.

A czy można przenieść tylko jeden kredyt?

- Tak, oczywiście. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że może ułatwić spłacanie rat zarówno osobom posiadającym wiele kredytów, jak i tym, którzy po prostu chcą, aby ich miesięczne wydatki związane z regulowaniem zobowiązań kredytowych były niskie.

Jakie są warunki skorzystania z "Lekkiej konsolidacji"?

- Minimalna kwota kredytu to 35 tys. zł, w tym przynajmniej 30 tys. zł muszą stanowić przenoszone zobowiązania. Warto podkreślić, że oferujemy niskie oprocentowanie - tylko 5,9%.

Do jakiej kwoty można uzyskać kredyt?

- Przenosząc zobowiązania z innego banku klienci mogą się ubiegać o kredyt konsolidacyjny nawet do 200 tys. zł.

Czy przy konsolidacji kredytów można otrzymać dodatkową gotówkę?

- Tak, korzystając z oferty "Lekka konsolidacja" można otrzymać też środki na dowolny cel. Przydadzą się zwłaszcza w przypadku niespodziewanych wydatków lub gdy chcemy zrobić sobie lub najbliższym miłą niespodziankę - np. wymarzony wyjazd.

Jak wziąć kredyt?

- To proste. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę partnerską i złożyć odpowiedni wniosek. Nie jest to trudne, a pracownicy placówki chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, środki zostaną wypłacone nawet w ciągu jednego dnia od chwili podpisania umowy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

- Klienci często pytają o akceptowane przez bank źródła dochodu. Jest ich wiele, w tym umowa zlecenia i umowa o dzieło.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku:

Czechowice-Dziedzice


ul. Juliusza Słowackiego 13
tel. 32 214 03 61, 609 975 058


alior