czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2006
  • wyświetleń: 1321

Przegląd zespołów młodzieżowych

Przegląd zespołów młodzieżowych
Żubrowisko 2005, fot. MG Foto


W niedzielę 3 września w Pszczynie odbędzie się Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych "Żubrowisko". Całą impreza pod hasłem "Nie piję, Nie palę Nie biorę!" zlokalizowana zostanie na boisku Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego (w godz. 12-19).

Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział zespoły amatorskie, w których przynajmniej jeden członek jest mieszkańcem powiatu pszczyńskiego. Do przeglądu zostanie zakwalifikowanych 10 wybranych zespołów. Czas prezentacji własnej twórczości (minimum 3 utwory) każdego z nich wyniesie 25 minut. O kolejności występu zadecyduje losowanie.

Zainteresowani konkursem powinni wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z płytami lub kasetami „demo” dostarczyć osobiście bądź przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, ul. 3-go Maja (pokój 37) do dnia 29 sierpnia lub elektronicznie na adres skrobol@powiat.pszczyna.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie, gdyż na zwycięzców czeka nagroda pieniężna w wysokości 1,5 tys zł na zakup sprzętu muzycznego.

Wszystkie zespoły zaprezentowane zostaną na portalu pless.pl i powiat.pszczyna.pl oraz w Gazecie Pszczyńskiej. Laureat Przeglądów będzie miał możliwość zaprezentowania swoich utworów na antenie Radia Mega FM. Wszystkie zespoły otrzymają nagranie audio własnego występu.

Uwaga - tegoroczną gwiazdą Żubrowiska 2006 będzie żywa legenda polskiego punk rocka - zespół KSU. Występ odbędzie się w godzinach 19.30-21.30.

Więcej szczegółów na www.zubrowisko.pless.pl class=dodaj>www.zubrowisko.pless.pl

ups / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.