Wiadomości

  • 3 stycznia 2018
  • 5 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7918

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, około godziny 16:30, na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się cztery samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zderzenie czterech osobówek na DK-1 - 3.01.2018 · fot. czecho.pl


Jak wynika z naszych ustaleń zderzyły się cztery samochody i było to tzw. "klasyczne domino". Kierowca Toyoty Avensis zaczął gwałtownie hamować, ponieważ tuż za łukiem drogi stały inne samochody oczekujące w dość długiej kolejce do skrzyżowania z ulicą Ligocką. Za nim doszło do kolejnego gwałtownego hamowania. Kierowcy Jaguara i Lexusa zdążył wyhamować, ale jadący z samego tyłu kierowca Volkswagena Golfa nie zdążył. Najechał na Lexusa, który dobił do Jaguara, a ten do Toyoty.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Nikomu nic poważnego się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 17:35. W szczytowym momencie korek sięgał skrzyżowania z ul. Węglową.

Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.