Wiadomości

  • 9 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3874

Chuligan uszkodził dwa samochody. Świadek pomógł w zatrzymaniu

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się od zatrzymania mężczyzny, który uszkodził dwa samochody. Chuligan spowodował szkody, które sięgają ponad tysiąca zł. Sprawca został zatrzymany przez czechowickich policjantów i strażników miejskich. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło nocą w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Tetmajera. Nietrzeźwy mężczyzna wyrwał kratkę zabezpieczając studzienkę ściekową i uszkodził nią dwa zaparkowane samochody - Audi i Nissana. Właściciele wycenili straty na kwotę 1200 zł.

Jeden z mieszkańców zauważył chuligana. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazał stróżom prawa. Informacje te przyczyniły się do zatrzymania 30-latka. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Sprawca jest już po zarzutach. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.