czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2712

Ariel Dzionsko nowym zawodnikiem MRKS Czechowice-Dziedzice

Kolejnym piłkarzem, który podczas trwającego okresu przygotowawczego dołączył do drużyny MRKS-u Czechowice-Dziedzice jest boczny obrońca Ariel Dzionsko. Niespełna 28-letni wychowanek Ruchu Radzionków przez ostatnie cztery lata związany był z trzecioligowym BKS-em Stal Bielsko-Biała, gdzie regularnie występował w podstawowym składzie.

Ariel Dzionsko, MRKS
Ariel Dzionsko nowym zawodnikiem MRKS Czechowice-Dziedzice · fot. mrks.czechowice.pl


Ariel Dzionsko urodził się 14 lutego 1990 roku w Bytomiu, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych drużynach Ruchu Radzionków. Szybko przeniósł się on do pobliskiej Polonii Bytom, gdzie przez kilka sezonów występował w ówczesnej "Młodej Ekstraklasie". Na progu seniorskiej kariery krótko grał on również w rezerwach Rozwoju Katowice, skąd przeszedł do trzecioligowej wtedy Odry Wodzisław Śląski.

W sezonie 2012/2013 był z kolei zawodnikiem Szczakowianki Jaworzno, a kolejne pół roku spędził w zespole Sarmacji Będzin. Wreszcie wiosną 2014 roku trafił do pobliskiego Bielska-Białej, gdzie w szeregach BKS-u Stali występował nieprzerwania aż do końca rundy jesiennej obecnego sezonu. W beskidzkim trzecioligowcu nowy zawodnik czechowiczan rozegrał aż 110 meczów ligowych, w zdecydowanej większości w pełnym wymiarze czasowym.

aka / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.