czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 8681

Uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Czechowic-Dziedzic oraz strażaków nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali 56-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Udzielili zakrwawionemu mężczyźnie pomocy medycznej i przekazali pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

We wtorek policjanci zostali poinformowani przez zarządcę prywatnego budynku w Bestwinie o tym, że od dłuższego czasu nie widział jednego z lokatorów. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. Nikt nie reagował na pukanie do drzwi.

Ponieważ mieszkanie usytuowane było na I piętrze o pomoc poproszono strażaków, którzy za pomocą drabiny przedostali się do środka i otworzyli drzwi. Wewnątrz mundurowi odnaleźli leżącego na podłodze, zakrwawionego 56-latka. Udzieli mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Mężczyzna przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.