Wiadomości

  • 19 lutego 2018
  • wyświetleń: 13706

[ZDJĘCIA] Groźne zdarzenie w centrum Bestwiny. Dwie osoby ranne

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło w centrum Bestwiny około godziny 14:15. Samochód osobowy wypadł z drogi i staranował dwa samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Groźne zdarzenie w centrum Bestwiny - 19.02.2018 · fot. sid - czecho.pl


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla Vectry jadąc ul. Krakowską w stronę Brzeszcz nie zatrzymał się przed rondem z ulicą Witosa. Samochód z dużą prędkością przejechał przez wysepkę ronda, uderzył w Fiata Punto, a następnie z impetem wyskoczył z nasypu spadając na zaparkowanego poniżej Fiata Seicento. Na szczęście nikt nie szedł w tym czasie chodnikiem. Sprawca zdarzenia i pasażerka Fiata Punto trafili do szpitala na badania. Jak udało się nam dowiedzieć, ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Nieoficjalnie wiadomo, że sprawca zdarzenia zasłabł za kierownicą. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności i przyczynę zdarzenia. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały cztery zastępy straży pożarnej.

Na rondzie u zbiegu Krakowskiej z Witosa w Bestwinie występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 16:00.

Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.