Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 4915

Drugi etap remontu ul. Traugutta. Możliwe utrudnienia dla kierowców

Za nami:

Rozpoczął się drugi etap remontu ulicy Traugutta, realizowany przez firmę Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo Eksportowe WIKOS, na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej. Planowany termin zakończenia prac to 31 lipca 2018 roku.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, iż w związku z realizacją zadania mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów na poszczególnych odcinkach wykonywanych prac. Ponieważ utrudnienia komunikacyjne będą dotyczyły również ruchu autobusów komunikacji miejskiej, może to spowodować opóźnienia w ich kursowaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące ewentualnych zmian w kursowaniu autobusów przejeżdżających ulicą Traugutta, będą przekazywane na bieżąco, zarówno na stronie Urzędu Miejskiego, jak również - w zakresie komunikacji zbiorowej realizowanej przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach - na stronie internetowej przewoźnika.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.