Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 6012

Sumiko Sushi - kuchnia japońska! Teraz na telefon i z dowozem!

Artykuł sponsorowany:

W lutym w Pszczynie otwarty został catering "Sumiko Sushi" z bogatą ofertą pysznych tradycyjnych dań japońskich. Potrawy przygotowuje Dawid Kościelny, który jak mało kto zna się na potrawach kuchni azjatyckiej. Zachęcamy do składania zamówień! Dowóz również na terenie Czechowic-Dziedzic!

Sumiko Sushi w Pszczynie


Sumiko Sushi zostało otwarte pod nowym adresem. Nowa lokalizacja, nowa odsłona i pełna energii ekipa przeniosą Was poprzez kulinarne pomysły do "kraju kwitnącej wiśni". Jesteśmy przekonani, że gdy tylko skosztujecie naszych potraw, kuchnia japońska stanie się jedną z Waszych ulubionych.

Sumiko Sushi

Sumiko Sushi


W ofercie posiadamy również ryby wędzone do zakupienia osobno - wędzone metodą tradycyjną.

Nad smakiem potraw czuwa Dawid Kościelny, który od 12 lat z ogromną pasją zgłębia tajniki gastronomii, wszechstronnie się rozwija, a odkąd zetknął się z kuchnią azjatycką, zachwyca wszystkich swoim sushi i ciepłymi daniami z tego regionu. Każdy przygotowany przez niego talerz to wyjątkowe doznanie smakowe i wizualne.

Dawid Kościelny współpracował z czołowymi szefami kuchni w tej branży: Tomaszem Oleńskim, Jakubem "Komarem" Antoniszakiem i Kamilem "Rambo" Skalczyńskim. Jak mało kto, zna się na ostrych potrawach. Kocha to, co robi zawodowo, nie boi się eksperymentować. Lubi poznawać nowe smaki i dąży do tego, by jego kuchnia była niepowtarzalna i zapadała w pamięć gości, o czym teraz będziecie mogli doskonale się przekonać.

Loading...


Punkt Sumiko Sushi jest czynny przez siedem dni w tygodniu. Początkowo wyłącznie w formie cateringu, a w przyszłości także jako restauracja.

Godziny otwarcia:
  • od niedzieli do czwartku: 12.00 - 22.00,
  • w piątek i sobotę: 12.00 - 23.00.


Zamówienia są przyjmowane godzinę przed zamknięciem.

Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu 577-033-970. Na terenie Pszczyny dowóz gratis. Możliwy także dowóz do Czechowic-Dziedzic. Zachęcamy także do obserwowania strony na http://www.facebook.com/sumikosushipl/

Sushi Sumiko