czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 marca 2018
  • wyświetleń: 3678

39-latek skradł z auta 1500 złotych. Rabusia ujął sam pokrzywdzony

Gotówka w kwocie 1500 złotych zginęła z otwartego samochodu, który był zaparkowany przy ul. Legionów. Pokrzywdzony ujął rabusia i przekazał go w ręce policjantów. Odzyskał też część skradzionych pieniędzy. Zatrzymany 39-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę właściciela, który tylko na moment pozostawił otwarte drzwi w swoim pojeździe. Skradł z wnętrza pieniądze w kwocie 1500 złotych. Pokrzywdzony mężczyzna szybko zorientował się, że został okradziony. Ujął złodzieja i odzyskał część zrabowanej przez niego gotówki. Sprawca został przekazany w ręce policjantów. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

Policja apeluje o właściwe zabezpieczenie samochodu. - Otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi w widocznym miejscu, wartościowymi przedmiotami. Cenne rzeczy najlepiej schować do bagażnika.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.