czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 maja 2018
  • 2 maja 2018
  • wyświetleń: 16127

Majówka w Bielsku z Dawidem Kwiatkowskim i Sylwią Grzeszczak!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Dawid Kwiatkowski i Sylwia Grzeszczak znaleźli się wśród triumfatorów tegorocznego plebiscytu organizowanego przez Bielskie Centrum Kultury, w którym internauci głosowali na wykonawców, którzy powinni wystąpić w Bielsku-Białej. To właśnie oni wystąpią 2 maja na terenach obok hali Pod Dębowcem. Początek koncertów o godzinie 16.30. Wstęp wolny!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski · fot. facebook.com/dawidkwiatkowskioff


Dawid Kwiatkowski - ulubieniec nastolatek, które w tej edycji masowo oddały na niego głosy w bielskim plebiscycie. W roku 2014 wygrał konkurs MTV Music Awards na najlepszego polskiego wykonawcę. Jego popularność wzrosła, ponieważ był jednym z jurorów telewizyjnego programu The Voice Kids. 10 stycznia premierę miał teledysk do piosenki "Jesteś", będącej pierwszym singlem zapowiadającym piąty album studyjny piosenkarza.Sylwia Grzeszczak - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie "Od przedszkola do Opola". W 2006 roku nagrała trzy piosenki na płytę "Adsum" grupy Ascetoholix: "Tak wyszło", "Afrodyzjak" oraz "Chodź ze mną". Ta kooperacja zaowocowała niezwykle ważną w dalszej karierze Sylwii współpracą z jednym z członków wspomnianego zespołu - Liberem, z którym w 2008 roku wydała swój debiutancki album "Ona i On". Znajdujące się na krążku "Co z nami będzie?", "Mijamy się" oraz "Nowe szanse" błyskawicznie podbiły serca publiczności. Po ogromnym sukcesie debiutanckiego krążka przyszedł czas na przełomowy w karierze Sylwii rok, gdy światło dzienne ujrzał jej pierwszy solowy singiel, "Małe rzeczy". Utwór szybko stał się niekwestionowanym hitem lata 2011.W 2016 roku, podczas gdy dwie poprzednie płyty Sylwii pokryły się potrójną platyną, artystka pracowała nad kolejnym studyjnym albumem. W sierpniu wystąpiła na gali Eska Music Awards 2016, gdzie zaśpiewała premierowy utwór ze swojego najnowszego krążka - "Tamta dziewczyna". Podczas wydarzenia otrzymała dwie statuetki w kategoriach Najlepsza Artystka i Eska TV Award - Najlepsze Video za "Tamtą dziewczynę". W listopadzie ukazał się jej czwarty album studyjny, zatytułowany "Tamta dziewczyna". Niecały miesiąc po premierze płyta uzyskała status platynowej. W marcu 2017 roku singiel "Tamta dziewczyna" osiągnął status podwójnego diamentu.

ups, BM / czecho.pl, źródło: www.bck.bielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj