czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4858

Chcesz odmienić wygląd swojej posesji? Postaw na płot!

Artykuł sponsorowany:

Wyobraź sobie kute ogrodzenie: bramę, furtkę i płot. Co widzisz? Monumentalne wrota, powyginane ornamenty, strzeliste groty. Eleganckie i stylizowane, ciemnobrązowe lub czarne ze złotymi zdobieniami. Naprawdę? Jeśli przed oczami wyobraźni ujrzałeś właśnie takie ogrodzenie, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i raz na zawsze rozpraw się wyobrażeniami rodem sprzed dekady.

Stalowe Ogrody - Wyrobek Przemysław - tel. 697 978 842


Bogato zdobione płoty czy bramy są eleganckie, klasyczne i mają swój urok. Cieszą się też dużą popularnością - całe rzesze naszych klientów nie wyobrażają sobie innego ogrodzenia swojej posesji. Klasyczne płoty stanowią idealne dopełnienie domów wykończonych w tradycyjnym stylu, w jasnych kolorach czy też budynków stylizowanych na dworki. Przez długie lata takie ogrodzenia jednoznacznie królowały wśród wytwarzanych przez nas produktów. Dziś jednak jest inaczej - każdy z naszych klientów przychodzi do nas z całą gamą swoich własnych, niepowtarzalnych pomysłów. A wśród nich króluje prostota formy, użyteczność i minimalizm.

Jak dziś wygląda modny i nowoczesny płot?Ascetyczne, grube i masywne belki. Odrobinę toporne i surowe, a jednocześnie lekkie i minimalistyczne. Właśnie takie najczęściej są nowoczesne płoty, które wykonujemy dla naszych klientów. Prosta forma często uzupełniana jest jednak indywidualnymi akcentami. Mogą to być cokoły wykończone kamieniem, pionowe belki czy wstawki drewniane. Na wygląd płotu naprawdę duży wpływ mają też szerokości elementów oraz wielkość przestrzeni pomiędzy nimi. Dzięki temu ascetyczne belki w różnych rozmiarach i kształtach stanowią doskonałą bazę do realizacji własnych pomysłów.

Nowoczesny płot: sposób na metamorfozę działkiWielu naszych klientów słusznie dobiera wygląd płotu do stylu posesji. To sprawdzony sposób na to, by uzyskać spójny i efektowny wygląd przestrzeni. Coraz więcej osób jednak podchodzi do wyboru ogrodzenia zupełnie inaczej. Płot może być przecież świetnym pomysłem na to by unowocześnić i odświeżyć wygląd domu. Gruntowny remont elewacji wiąże się z bardzo dużymi kosztami, jest czasochłonny i nie zawsze możliwy do realizacji. Jeśli więc chcesz odmienić wygląd swojej posesji i nadać jej nowego charakteru: zainwestuj w ogrodzenie. Tym bardziej, że płot składający się z kilku przęseł wcale nie musi być drogi. Jeśli uda Ci się złapać korzystną promocję, za metr nowoczesnego ogrodzenia zapłacisz mniej niż 500 złotych. Z takiej promocji możesz skorzystać w kwietniu w naszym zakładzie: metr bieżący pięciożebrowego płotu kupisz za 399 złotych. Wykonując ostatnie realizacje przekonaliśmy się, że płot naprawdę może zmienić wygląd posesji nie do poznania. Jeśli wybierzesz modne, minimalistyczne ogrodzenie możesz mieć pewność, że doskonale wpasuje się ono w wygląd całej działki, nadając jej przy tym nutki nowoczesnego stylu.

Tylko w kwietniu 1mb nowoczesnego 5-żebrowego płotu w cenie od 399 zł nettostalowe ogrody logo


Stalowe Ogrody - Wyrobek PrzemysławĆwiklice, tel. 697 978 842Godziny otwarcia:
  • poniedziałek 07:00-16:00
  • wtorek 07:00-16:00
  • środa 07:00-16:00
  • czwartek 07:00-16:00
  • piątek 07:00-16:00
  • sobota 07:00-16:00
  • niedziela nieczynne