Wiadomości

  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 3193

Apartamenty przy Zbożowej - dwupoziomowe, z ogródkiem

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie rusza nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa. Przy ulicy Zbożowej powstają dwa domy w zabudowie bliźniaczej, w których znajdzie się w sumie osiem apartamentów. Każdy z nich będzie miał swój ogródek oraz dwa poziomy (parter i piętro). Największym atutem apartamentów jest jednak lokalizacja - ciche, spokojne miejsce, szybka komunikacja z głównymi drogami oraz centrum Pszczyny na wyciągnięcie ręki. Sprzedaż trwa!

Apartamenty przy Zbożowej - zewnątrz - wizualizacje


Apartamenty przy Zbożowej to dwie samodzielne nieruchomości w zabudowie bliźniaczej obejmujące cztery mieszkania w nieruchomości A (etap 1 - zakończenie marzec 2019) oraz 4 mieszkania w nieruchomości B (etap 2 - zakończenie grudzień 2019). Lokale o powierzchni od 75 do 80 m2 są dwupoziomowe (parter i piętro). Posiadają własną klatką schodową, miejsca parkingowe oraz ogród o powierzchni 111-148 m2. Wszystkie apartamenty są własnościowe i bezczynszowe.

Apartamenty przy Zbożowej - wnętrza - wizualizacje


W każdym z nich możesz mieszkać jak w samodzielnym, dwukondygnacyjnym, niedużym domu. Latem będziesz mógł się cieszyć wspólnymi spotkaniami w ogrodzie, możliwością grillowania, opalania się i zabaw. Natomiast zimą - wieczorami przy płonącym kominku. Sąsiedztwo trzech innych rodzin sprawi, że łatwiej i taniej będzie dbać o stan posesji, doda również poczucia wspólnoty i bezpieczeństwa.

Apartamenty przy Zbożowej - proponowane aranżacje


Domy położone na obrzeżach miasta Pszczyna w cichym, spokojnym, otoczonym zielenią i polami osiedlu Stara Wieś, w miejscu bez znacznego ruchu samochodowego. Atutami tej lokalizacji jest także szybka komunikacja drogą Katowice - Bielsko-Biała oraz drogą w kierunku Żor. Do tego dochodzi bliskość centrum Pszczyny, terenów rekreacyjnych oraz infrastruktury miejskiej. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia, kościół są w zasięgu do 15 minut pieszo!Szczegóły inwestycji na stronie http://www.domyzbozowa.pl

KontaktBiuro sprzedaży - HomePro sp. z o.o.:
  • 43-200 Pszczyna, ul. Żytnia 8
  • biuro@domyzbozowa.pl
  • tel. 536 919 000