Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4086

Wiosenne remonty dróg gminnych w gminie Bestwina

W gminie Bestwina rozpoczęły się na przełomie marca i kwietnia wiosenne remonty dróg gminnych.

Wiosenne remonty dróg gminnych w gminie Bestwina - 04.2018 · fot. UG Bestwina


W ostatnich dniach rozpoczęte zostały prace związane z wykonaniem remontu ulicy Podpolec łączącej Bestwinkę i Kaniów. Wykonano częściową wymianę podbudowy dla zapewnienia odpowiedniej nośności drogi oraz dwie warstwy nakładki asfaltowej na całej długości jezdni. Jednocześnie wymieniona została sieć wodociągowa znajdująca się pod drogą. Rury azbestowe zastąpiono rurami PE. Jest to początek wymiany całej sieci w tym rejonie.

Równolegle trwają prace przygotowawcze do wykonania nowej nakładki na ul. Borowej w Janowicach. Obecnie wykonywana jest podbudowa i w najbliższym czasie rozłożona będzie pierwsza warstwa asfaltu.

Po zrealizowaniu tych prac rozpoczęte zostaną roboty na ul. Podlesie w Janowicach gdzie również wykonany zostanie kompleksowy remont drogi, tj. wymiana podbudowy, wykonanie nakładki asfaltowej w miejscu zniszczonej istniejącej nawierzchni oraz na kamienistym odcinku drogi.

aka / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.