Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5736

Obywatel Algierii został pobity na ulicy Niepodległości

W dniu 9 kwietnia po godzinie 18.00 do komendy straży miejskiej zgłosił się mężczyzna, obywatel Algierii który był zdezorientowany i wystraszony. Oświadczył dyżurnemu fakt że został przed chwilą na ulicy Niepodległości pobity przez dwóch mężczyzn.

Do straży miejskiej mężczyzna zgłosił się z kobietą, która była świadkiem tego zajścia. Kobieta oświadczyła, że jechała samochodem ulicą Niepodległości i zauważyła jak dwóch mężczyzn atakuje obywatela Algierii. Kobieta zatrzymała swój samochód, a następnie zaczęła trąbić klaksonem, co spłoszyło sprawców.

Kobieta podała funkcjonariuszom rysopis sprawców, który został przekazany patrolowi policji. Poszkodowany również oznajmił funkcjonariuszom, że gdy sprawcy go bili, to w jego kierunku wykrzykiwali różnego rodzaju rasistowskie wyzwiska.

Dyżurny SM dzięki szczegółowemu rysopisowi wytypował jednego ze sprawców. Strażnicy po uzyskaniu tych informacji wraz z policją dokonali poszukiwań rejonu za sprawcami.

Jeśli ktokolwiek widział zaistniałą sytuację prosimy świadków o kontakt z jednostką policji w Czechowicach-Dziedzicach tel. 32-214-88-10 albo 112 lub straż miejska 32-215-54-92 bądź 986.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.