Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3342

Półmetek dużej imprezy rowerowej w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Uczestnicy 44 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego zawitają w tym roku do Czechowic-Dziedzic. Półmetek rajdu zaplanowano w na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, a patronat nad imprezą objął m.in. Burmistrz Marian Błachut.

rajd rowerowy
fot. um.czechowice-dziedzice.pl


Miłośników rowerowej turystyki i rekreacji zapraszamy na rajd, który odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia. Start Rajdu z Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej o godz. 9.30. Długość trasy ok. 32 km. Półmetek w Czechowicach-Dziedzicach na terenie MOSiR-u. Zakończenie rajdu w Bielsku-Białej, na terenie ZIAD-u wjazd od ulicy Bliskiej.

Można startować całymi rodzinami lub indywidualnie. Dzieci bez karty rowerowej pod opieką osób dorosłych, osoby niepełnoletnie posiadające kartę rowerową z pisemną zgodą rodzica/opiekuna na udział w imprezie lub pod opieką dorosłych.

Nadal prowadzone są zapisy chętnych do udziału w 44 Bielskim Rajdzie. Opłata startowa: w dniach 23-28.04.2018 - 15 zł, w dniu rajdu 29.04.2018 - 25 zł, w ramach opłaty: koszulka, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek, ubezpieczenie. Uczestnicy rajdu mogą wraz z pakietem startowym zakupić los loterii fantowej 44 BRRR - koszt 5 zł. Opłata wpisowego na Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest równoznaczna z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu Rajdu.

Każdy uczestnik powinien jechać w kasku rowerowym.

Tradycyjne rajdowe konkurencje:
  • najliczniejsza rodzina 44-go Rodzinnego Rajdu Rowerowego, która nie wygrała w poprzednich edycjach, pokrewieństwo w linii prostej weryfikacja na podstawie dowodu tożsamości,
  • najliczniejsza grupa zorganizowana - najliczniejsza reprezentacja szkoły w kategorii szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne (zespoły szkół nie będą brane pod uwagę)dwóch listach - osobna z uczniami i osobna z opiekunami (nauczyciele, rodzice, itp.),
  • najstarszy uczestnik rajdu, który nie wygrał w poprzednich edycjach, weryfikacja na podstawie dowodu tożsamości,
  • najmłodszy uczestnik rajdu jadący samodzielnie, który nie wygrał w poprzednich edycjach,
  • najmłodszy uczestnik rajdu jadący niesamodzielnie, który nie wygrał w poprzednich edycjach.


Na półmetku w Czechowicach Dziedzicach dodatkowo zostaną rozegrane konkurencje sprawnościowe w trzech kategoriach!

rajd

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.