Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2018
  • 1 maja 2018
  • wyświetleń: 70355

Wodny Park Tychy już otwarty! - zobaczcie wideo, zdjęcia, cennik

W poniedziałek 30 kwietnia został został otwarty Wodny Park Tychy. 8 stref funkcjonalnych, 16000 m² powierzchni użytkowej i lustro wody liczące aż 1700 m² - to najważniejsze liczby charakteryzujące obiekt. Dla gości liczą się jednak przede wszystkim wyjątkowe atrakcje, takie jak pierwszy w Polsce symulator surfingu w obiekcie basenowym czy pierwszy w Polsce Aqualoop z pionowym startem.Cennik Wodnego Parku TychyCennik Wodnego Parku Tychy został rozbity na kilka kategorii (strefa rekreacyjna, strefa sport, strefa surfingu, wodna akademia, strefa welness) oraz podział na termin korzystania z obiektu (poniedziałek - piątek g. 9.00-15.00, poniedziałek - piątek 15.00 - 22.00 oraz weekend i dni świąteczne).

Najtańszy, normalny bilet za wstęp do strefy rekreacyjnej, wraz ze strefą sportową, kosztuje 15 złotych. To cena, która obowiązuje za jedną godzinę korzystania z obiektu w tygodniu do godziny 15.00. Za tę samą wejściówkę w weekend zapłacimy już 23 złote.

[Zobacz cennik Wodnego Parku Tychy]

Wodny Park Tychy - 24.04.2018 · fot. BM / tychy.info


Godziny otwarcia Wodnego Parku TychyStrefa sportowa Wodnego Parku Tychy czynna jest codziennie od godz. 6:00 do 22:00, strefa rekreacyjna od 9:00 do 22:00, a wodna akademia od 10:00 do 20:00. Strefa surfingu, saun, łaźni piwnych oraz centrum solankowe czynne są od poniedziałku do piątku od godz. 14:00 do 22:00, a w weekendy i święta od 12:00 do 22:00.

Wodny Park Tychy - 04.2018 · fot. Wodny Park Tychy


O Wodnym Parku TychyWodny Park Tychy to nowoczesna inwestycja pełna atrakcji sportowych, rekreacyjnych, a także edukacyjnych. W jego skład wchodzą: strefa basenów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, strefa surfingu, baseny sportowe, sauny, łaźnie, centrum solankowe z medycyną estetyczną, siłownia i fitness oraz tzw. Wodna Akademia - edukacyjne centrum w atrakcyjny sposób przedstawiające wiedzę na temat wody i zjawisk fizycznych jej towarzyszących. Ważnym wyróżnikiem obiektu jest jego ekologiczny charakter - inwestycja zasilana jest w stu procentach biogazem powstającym w tyskiej oczyszczalni ścieków.

Loading...


Loading...


Loading...


Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

ups, BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.