czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 4899

Pierwsze urodziny Bara Sushi: w weekend rabat -20% na całe menu

Artykuł sponsorowany:

Jeśli jesteś wielbicielem kuchni japońskiej, smakoszem różnorodnych zestawów sushi, japońskich zup, przystawek, sałatek, dań głównych lub po prostu nigdy nie jadłeś prawdziwego sushi to restauracja Bara Sushi mieszcząca się na pszczyńskiej starówce, przy ul. Rymarskiej 2, jest idealnym miejscem dla Ciebie.W Bara Sushi zawsze możesz liczyć na świeżą, japońską ucztę kulinarną i być pewnym, że za wysoką jakością oferowanych dań, kryje się prawdziwie rozsądna cena! Dodatkowo z okazji pierwszych urodzin sieci restauracji Bara Sushi już w najbliższy weekend na gości czeka dodatkowa niespodzianka - 20% rabatu na zamówienia złożone telefonicznie jak i we wszystkich lokalach również w Pszczynie. Odwiedź sieć restauracji Bara Sushi i rozkoszuj się smakiem swoich ulubionych potraw w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Bara Sushi, Milik, czerkawski
Stałym gościem tyskiego Bara Sushi jest Arkadiusz Milik. Kto wie, może znanego piłkarza spotkamy także w pszczyńskim Bara Sushi


W restauracji znajdziemy bogatą ofertę przystawek, zup, sałatek i dań głównych. Przede wszystkim dostępne będą różne zestawy sushi! Wszystkie swoje dania oferuje na miejscu w lokalu mieszczącym się na pszczyńskiej starówce, przy ul. Rymarskiej 2, (w miejscu gdzie kiedyś mieścił się Pub Edynburg) oraz z możliwością dowozu do klienta. Dowóz na terenie Pszczyny jest w gratisie! Sushi dowożone jest także do okolicznych miejscowości z Czechowicami-Dziedzicami włącznie.

Restauracja Bara Sushi zaprasza wszystkich od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:00-22:00. Organizuje również cateringi–, imprezy okolicznościowe oraz –imprezy dla firm.
Jednym słowem - nareszcie do Pszczyny dotarła prawdziwa japońska restauracja!

Bara Sushi - Pszczyna, ul Rymarska 2 · fot. pless.pl


Bara Sushi Pszczyna