Wiadomości

  • 6 maja 2018
  • wyświetleń: 6285

Sportowe sukcesy czechowickich szkół ponadgimnazjalnych

Na stadionie MOSiR w Mysłowicach odbyły się finałowe zawody wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych, w których uczestniczyły reprezentacje czechowickich szkół ponadgimnazjalnych, zwycięzców rywalizacji w powiecie bielskim i najlepszych również na etapie rejonowym.

Sportowe sukcesy czechowickich szkół ponadgimnazjalnych · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Wśród dziewcząt wystartowały uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, a w kategorii chłopców - uczniowie z popularnej "Resortówki", czyli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. St. Staszica.

Obydwie drużyny w stawce najlepszych szkół w województwie śląskim uplasowały się na medalowych miejscach - dziewczęta były drugie, a chłopcy na trzecim miejscu.

Gratulując obydwu szkolnym reprezentacjom znakomitej postawy warto jeszcze odnotować świetny indywidualny występ ucznia ZSTiL Samuela Kudyka, który w stawce kilkudziesięciu rywali był trzeci.

BM / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.