Wiadomości

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 13526

[ZDJĘCIA] Wypadek na DK-1. Kierowca Seata jechał pod prąd!

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę, 9 maja około godziny 20:00 na trasie DK-1 w Bielsku-Białej. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Kierowca Seata jechał krajówką pod prąd!

Wypadek na DK-1 w Bielsku-Białej - 9.05.2018 · fot. bielskiedrogi.pl


Sprawca zdarzenia wymagał interwencji strażaków ze sprzętem hydraulicznym, ponieważ został uwięziony w rozbitym samochodzie. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitali (w sumie trzy osoby z dwóch pojazdów). Krajowa jedynka na wysokości stacji Orlen w Bielsku-Białej, była całkowicie zablokowana na wjeździe do miasta od strony Katowic. Policjanci wytyczyli objazdy. Około godziny 21:45 udało się udrożnić jeden pas ruchu. Utrudnienia trwały do godziny 22:30.

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Wstępnie wiadomo, że kierowca Seata, jechał trasą DK-1 pod prąd i doprowadził do czołowego zderzenia z Fordem S-Max. Sprawca odniósł ciężkie obrażenia ciała. Jego stan jest poważny. Życiu pozostałych uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.

Miejsce zdarzenia: Bielsko-Biała, ul. Warszawskanew, sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.