Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • wyświetleń: 3785

Przecenny Weekend w Galerii SFERA z rabatami do -70%

Artykuł sponsorowany:

Sukienka w kwiatki, wygodne espadryle, a może nowa zastawa stołowa lub strój do joggingu? Żeby pomyśleć o wiosennych kolekcjach, artykułach sportowych czy wymarzonych komunijnych prezentach w znacznie niższych cenach, warto odwiedzić Galerię SFERA. Już w ten weekend, od 10 do 12 maja, na wszystkich kochających zakupy będą czekać specjalne promocje i rabaty aż do 70%! To kolejna odsłona corocznej, największej akcji zakupowej w największej galerii handlowej na Podbeskidziu!

sfera helios bielsko


Początek maja zapowiada się wyjątkowo gorąco - przed nami weekendowe szaleństwo zakupowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników najnowszych trendów! By skorzystać z wyjątkowych promocji, wystarczy odwiedzić Galerię Sfera w dniach od 10 do 12 maja. Specjalne rabaty i wyjątkowe oferty dostępne będą w prawie wszystkich sklepach, punktach usługowych czy restauracjach Galerii SFERA. Buty z najnowszej kolekcji, modna torebka, kosmetyki z filtrem przeciwsłonecznym czy całe mnóstwo pomysłów na prezenty dla małych i dużych - każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na Przecenny Weekend do Galerii SFERA.

Lista promocji: www.sfera.com.pl

Sfera - przecenny weekend


***
Galeria SFERA w Bielsku-Białej to największa galeria handlowa Podbeskidzia (132 000 mkw. powierzchni użytkowej), pierwsze centrum handlowe IV generacji w regionie i pierwszy projekt w Polsce, który zrewitalizował pofabryczne tereny miejskie, przywracając im użytkowy charakter. To także wyjątkowe portfolio 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało Sferę, jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu. Obiekt należy do funduszu ESCF II, reprezentowanego przez CBRE Global Investors. Za zarządzanie nieruchomością odpowiada CBRE, a procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE. Otwarta w 2001 r. galeria, wkomponowana w historyczne zabudowania Bielska-Białej, jest unikalnym projektem rewitalizacyjnym, w tak szerokiej skali. Obiekt zrealizowany na terenie dawnej fabryki włókienniczej, zachowując część oryginalnych zabudowań, połączył pamięć o bogatej historii miasta z użytkowym charakterem przestrzeni miejskiej. Galeria stworzona zgodnie z zasadą „miasto w mieście”, integrując funkcje kulturalne, handlowo-usługowe, rozrywkowe, biurowe i hotelowe stała się handlowym sercem Bielska i regionu. Sfera to wszystko to, czego szukamy w tętniącym życiem mieście. Największe portfolio marek w regionie, 25 restauracji i kawiarni serwujących potrawy z różnych zakątków świata, kluby muzyczne, kręgielnia, fitness, kino Helios, 4-gwiazdkowy hotel Qubus, ale także autorskie działania kulturalne - koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, wystawy, przedstawienia teatralne oraz happeningi. W ofercie centrum znaleźć można m.in. takie marki jak: Simple, Deni Cler, Zara, Massimo Dutti, Tous, Pandora, Kler, Samsung oraz Cortland z marką Apple. Na terenie obiektu znajdują się również sklep sieci Biedronka, specjalistyczne delikatesy i przestrzeń biurowa.

--
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 498 70 00, sfera@sfera.com.pl
http://www.sfera.com.pl
Bliskość stacji PKP oraz dworca PKS, 2200 miejsc parkingowych, a także świetne skomunikowanie z okolicznymi miastami sprawiają, że oferta centrum jest na wyciągnięcie ręki. Więcej informacji: http://www.sfera.com.pl/
Kontakt dla mediów:
Urszula Wysocka
Q&A COMMUNICATIONS
urszula.wysocka@qacommunications.com
tel. kom.: + 48 508 523 383

Galeria SFERA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 033 498 70 00
fax 033 498 70 02

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sfera" podaj