czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 5139

Na ulicy Górniczej pies zaatakował dziecko sąsiadów

Przed budynkiem mieszkalnym przy ulicy Górniczej pies zaatakował bawiące się dziecko. Matka poszkodowanego sytuację zgłosiła straży miejskiej.

Do ataku doszło 20 maja po godzinie 11.00. Zdarzenie zgłosiła matka pokrzywdzonego dziecka. - Oświadczyła przybyłemu na miejsce patrolowi, że jej syn bawił się przed budynkiem i został zaatakowany przez psa sąsiadów. W wyniku zdarzenia dziecko doznało krwiaka - informują strażnicy, którzy natychmiast udali się do właściciela psa.

- W wyniku tej rozmowy zobowiązano właściciela o okazanie aktualnych szczepień psa. Również była to rozmowa pouczająca właściciela o konsekwencjach wynikających z art. 77 kodeksu wykroczeń, tj. "Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany" - podsumowuje SM.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.