Wiadomości

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 7030

W sercu miasta strumieniem popłynie świeżo palona kawa

Artykuł sponsorowany:

Proper to lokalna palarnia kawy, wyjątkowe miejsce na mapie Czechowic-Dziedzic, które jest efektem wieloletniej pasji do kawy. Od jutra także na terenie Bielska-Białej, będzie można odkryć magię smaku świeżo palonego ziarna kawowca.

Propper


Na bieżąco wypalamy kawę z kilkunastu regionów świata tak by klient mógł otrzymać jak najświeższy i jakościowo najlepszy produkt. Pracujemy na ręcznie sterowanym piecu o niewielkim wsadzie i dzięki temu produkujemy na niewielką skalę, kawę o wyjątkowym smaku.

Zachęcamy do odwiedzin osobistych w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kolejowej 17 oraz w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja 7. W lokalu jest możliwość zakupu ziaren jak i skosztowania naszej kawy. Gwarantujemy zarażenie się pozytywną energią od naszych profesjonalnych baristów.

Nazwa naszej palarni nawiązuje do angielskiego słowa "proper" - właściwy. Kawy z poszczególnych regionów świata wypalamy we właściwy dla niej sposób, staramy się również przekazywać właściwą wiedzę, aby rozszerzać świadomość naszych klientów.

Propper
Proper


Zachęcamy do licznych odwiedzin, degustacji naszych kaw, udanych zakupów jak i przekazywania nabytych doświadczeń dalej- naszym celem jest rozpowszechnianie kultury picia świeżo palonej kawy - produktu naturalnego, zdrowego, najwyższej jakości.

Odwiedźcie naszego fan page na Facebooku lub piękne konto na Instagramie oraz sklep on-line http://www.palarniaproper.pl Kawosze! 30.05.2018 widzimy się vis a vis Hotelu Prezydent już od 7:00!

--
Palarnia Kawy Proper
Bielsko-Biała ul. 3 Maja 7
Czechowice-Dziedzice ul. Kolejowej 17