Wiadomości

  • 31 maja 2018
  • wyświetleń: 4677

56-latek zaatakował żonę i dwóch synów. Został zatrzymany

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową. Sprawca usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzonymi w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie 56-letni mężczyzna wszczął awanturę ze swoją żoną i dwójką synów. W czasie kłótni zaatakował swoje ofiary i usiłował pobić. Groził im pozbawieniem życia. Policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, sprawca usłyszał zarzuty. Policjanci doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji wobec ofiar, prokurator zakazał mu kontaktowania się z pokrzywdzonymi w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Zastosował też wobec niego policyjny dozór.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.