Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 16532

[WIDEO, ZDJĘCIA] Golce, Bednarek i Chylińska podczas Dni Bielska-Białej!

W pierwszy weekend czerwca odbyło się trzydniowe święto miasta! Tradycyjnie impreza rozpoczęła się na placu Ratuszowym, gdzie wystąpił zespół Golec uOrkiestra! Kolejny dzień upłynął przy dźwiękach orkiestr dętych. W niedzielę bawiliśmy się przy muzyce Kamila Bednarka i Agnieszki Chylińskiej!

Dni Bielska-Białej: koncert Agnieszki Chylińskiej - 3.06.2018 · fot. sid / bielsko.info


W niedzielę, 3 czerwca punktualnie o godzinie 17:30 rozpoczął się koncert Kamila Bednarka. Młody artysta rozgrzał zgromadzoną publiczność, a po zakończonym koncercie przez kilkanaście minut rozdawał autografy i robił sobie selfie z fanami. Chwilę po godzinie 19:00 sceną zawładnęła Agnieszka Chylińska. Znana wokalistka dance i pop wraz ze swoim zespołem pokazała prawdziwe muzyczne show.

Dni Bielska-Białej: koncert Kamila Bednarka · fot. sid / bielsko.info


Niedziela, 3 czerwca - zapisy relacji na żywo:Loading...


Loading...


W sobotę, 2 czerwca na rynku oraz placu Ratuszowym odbył się Festiwal Orkiestr Dętych. Najpierw przeprowadzony został konkurs estradowy, a następnie można było wysłuchać koncertu orkiestr. Niestety, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne parada orkiestra została odwołana.

W piątek, 1 czerwca na placu Ratuszowym po raz pierwszy rozlosowane zostały nagrody w ramach loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej. Następnie odbył się koncert, podczas którego Łukasz i Paweł Golcowie świętowali jubileusz swojej uOrkiestry. Warto było wybrać się pod bielski Ratusz, aby posłuchać niezapomnianych przebojów, takich jak Lornetka, Słodycze czy Pomarańcza. Na zakończenie na niebie można było oglądać pokaz sztucznych ogni.

Dni Bielska-Białej: koncert Golec uOrkiestra - 1.06.2018 · fot. Adam Aljovich / bielsko.info


Dni Bielska-Białej: koncert Golec uOrkiestra - 1.06.2018 · fot. BM / bielsko.info


Dni Bielska-Białej: pokaz sztucznych ogni - 1.06.2018 · fot. naddachami.pl


Piątek, 1 czerwca - zapisy relacji na żywo:Loading...


Loading...


Loading...


Loading...

ab, BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.