Wiadomości

  • 2 czerwca 2018
  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 52803

[ZDJĘCIA] 31-letnia kobieta zmarła na skutek wypadku w Goczałkowicach

W sobotę, 2 czerwca około godziny 20:10 w Goczałkowicach-Zdroju na trasie DK-1, na jezdni w stronę Bielska-Białej przy skrzyżowaniu z ulicą Borowinową, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Kierująca wypadła z samochodu przez boczną szybę. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety kobiety nie udało się uratować.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 2.06.2018 · fot. sid / pless.pl


31-letnia kobieta podróżująca Toyotą Aygo doznała ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Po utracie przytomności i zatrzymaniu krążenia była reanimowana przez służby ratunkowe. Po przywróceniu funkcji życiowych, przetransportowano ją do szpitala specjalistycznego śmigłowcem pogotowia ratunkowego. Niestety, jej obrażenia okazały się na tyle poważne, że po kilku kwadransach zmarła w szpitalu.

Potracenie pieszego Goczałkowice 02-05-2018
Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 2.06.2018 · fot. FlyAndWatch


Droga w stronę Bielska-Białej była zablokowana do godziny 21:40. Po tym czasie udrożniono prawy pas ruchu. W czasie interwencji śmigłowca nieprzejezdne były również oba pasy ruchu w stronę Katowic. Po starcie śmigłowca wznowiono ruch prawym pasem. Kierowcy podróżujący w tym czasie krajową jedynką musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Czynności w sprawie tego groźnego wypadku prowadzą policjanci z pszczyńskiej drogówki. Przyczyna zdarzenia nie jest na ten moment znana.Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 2.06.2018
Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 2.06.2018 · fot. czytelnik


Miejsce zdarzeniaBM, aka, sid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.