czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4583

Strażnicy zauważyli, gdy spożywał w parku wysokoprocentowy alkohol

Patrol straży miejskiej podjął interwencję w parku miejskim przy ulicy Żeromskiego w Czechowicach-Dziedzicach wobec mężczyzny spożywającego alkohol w miejscu publicznym. Zdarzenie miało miejsce 5 czerwca.

- Strażnicy będąc w patrolu pieszym zauważyli mężczyznę który spożył alkohol w postaci whisky. Gdy mężczyzna zorientował się, że w jego kierunku zmierzają funkcjonariusze straży miejskiej, postanowił schować butelkę do kosza na śmieci - relacjonuje SM.

Po chwili mężczyzna przyznał się strażnikom, że whisky w koszu należy do niego. Jak podaje straż, podczas interwencji zachowywał się arogancko oraz lekceważył obowiązujące przepisy Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Strażnicy na sprawcę nałożyli mandat karny w wysokości 100 zł. Z racji tego, że odmówił przyjęcia mandatu karnego, za popełnione wykroczenie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pszczynie.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.