czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2018
  • wyświetleń: 11317

Wypadek w Ligocie. Nastoletni pasażer zaciągnął hamulec ręczny!

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dziś, 11 czerwca w Ligocie przy ulicy Bronowskiej. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Przyczyna tego zdarzenia jest bardzo nietypowa.

Wypadek w Ligocie - 11.06.2018
Wypadek w Ligocie na Bronowskiej - 11.06.2018 · fot. czytelnik Jacek


Samochodem kierował świeżo upieczony kierowca. 18-latek w pewnym momencie utracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało, jego 17-letni pasażer zaciągnął tzw. "hamulec ręczny" (fachowo: hamulec postojowy). Przyczyna takiego zachowania nie jest znana. Nieletni pasażer doznał poważnych urazów ciała. Trafił do dziecięcego szpitala w katowickiej Ligocie. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Kierowcy nic groźnego się nie stało - był trzeźwy.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Dalsze czynności w sprawie prowadzą czechowiccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.