Wiadomości

  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2707

Zareklamuj swoją firmę na czecho.pl podczas zabawy Mundial 2018!

Artykuł sponsorowany:

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej dla 7 firm przygotowaliśmy możliwość zaprezentowania się na łamach portalu czecho.pl jako sponsor konkursu typowania wyników.

polska, kibic, euro2016
Zostań sponsorem zabawy w typowanie wyników i zareklamuj swoją firmę!


Oferujemy dwa pakiety:
  • jeden moduł za 600 zł netto przeznaczony dla głównego sponsora,
  • sześć modułów za 200 zł netto dla sponsorów towarzyszących.


W obu przypadkach ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W podanej kwocie otrzymujecie Państwo reklamę na portalu przez cały czas trwania turnieju (do 15 lipca włącznie). Loga sponsorów (w rozmiarach 450x200px dla sponsora głównego i 200x150px dla sponsora towarzyszącego) będą widoczne cały czas z linkiem do strony internetowej przy module konkursowym, a także na osobnym banerze, który będzie w różnych miejscach na portalu promował zabawę.

Mistrzostwa Świata 2018 wizualizacja reklamy


W minionej edycji zabawy, podczas Euro 2016, w zabawie czynnie wzięło udział około 2,5 tysiąca internautów. W tym roku zapewne będzie jeszcze więcej, bo portal urósł w siłę, podobnie jak prowadzone przez nas media społecznościowe, gdzie również będziemy zachęcać do udziału. Zabawa w typowanie wyników będzie oczywiście publikowana na stronie głównej codziennie - przez cały miesiąc. Do tego reklama w kontekście Mundialu jest dobrze odbierana przez internautów, a sama zabawa z atrakcyjnymi nagrodami pozytywnie się kojarzy. Oczywiście przenosi się to na pozytywny odbiór sponsora konkursu.

W przypadku rezerwacji lub dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres redakcja@czecho.pl