czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2018
  • 5 lipca 2018
  • wyświetleń: 7344

[ZDJĘCIA] Kraksa w Kobiórze. Zderzenie traktora, motocykla i auta

W środę, 4 lipca około godziny 22.00 na trasie DK-1 w Kobiórze na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy pojazdy: traktor, motocykl i samochód osobowy, który dachował. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratownicze.

Reklama

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 4.07.2018 · fot. pless.pl


Z ustaleń portalu pless.pl wynika, że pojazd marki Skoda najechał na tył jadącego w tym samym kierunku zespołu pojazdów składających się z ciągnika rolniczego i przyczepy. W zdarzeniu brał udział jeszcze motocykl. Kierowca jednośladu przewrócił się omijając zdarzenie, który wystąpiło tuż przed nim,

Do szpitala trafił kierowca samochodu osobowego i jednośladu. Policjanci z pszczyńskiej drogówki ukarali kierowcę Skody mandatem karnym, ponieważ finalnie okazało się, że nikt nie doznał żadnych poważnych obrażeń.

W stronę Pszczyny kierowcy poruszali się prawym pasem ruchu. Droga w stronę Katowic była zablokowana do północy w związku z prowadzonymi czynnościami. Dopiero po tym czasie udało się udrożnić jeden pas ruchu. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Nie wszystkim się jednak udało. Docierały do nas sygnały, że część kierowców postanowiła zawrócić i jechali pod prąd utworzonym wcześniej korytarzem ratunkowym. Tego typu zachowanie to najdelikatniej rzecz ujmując - skrajna nieodpowiedzialność.

Loading...


Miejsce zdarzenia

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.