czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 2570

43-letni mężczyzna spał w piwnicy w bloku. Interweniowała straż miejska

Przed kilkoma dniami patrol straży miejskiej udał się na ulicę Klasztorną w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące śpiącego mężczyzny w piwnicy w budynku wielorodzinnym.

Zgłoszenie przyszło około godziny 14.00. - Na miejscu funkcjonariusze straży miejskiej potwierdzili treść zgłoszenia. Zastano 43-letniego mężczyznę, bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żądnych dokumentów. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu, nie potrafił sensownie się wypowiedzieć oraz miał problem z poruszaniem się o własnych siłach - informuje o interwencji straż miejska.

Ustalono dane osobowe mężczyzny. Z uwagi, że nie było możliwości pozostawienia go pod opiekę osób najbliższych został przewieziony do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia. Pozostał tam z wynikiem prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.