czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • wyświetleń: 22066

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach

W czwartek w Goczałkowicach-Zdroju na drodze krajowej nr 1 kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi, uderzając najpierw w barierę energochłonną, a następnie w ekrany.

Reklama

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 19.07.2018 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 lipca około godziny 8.00 w pobliżu skrzyżowania z ulica Borowinową, na pasie w kierunku Bielska-Białej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń oraz relacji świadka, kierująca Fiatem Panda nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze utraciła kontrolę nad samochodem i po kilkudziesięciu metrach wjechała na barierę odgradzającą drogę od rowu. Po silnym uderzeniu z pojazdu wypadł silnik, a samochód dachował i uderzył w ekran dźwiękochłonny.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 19.07.20
fot. czytelnik Mariusz


By wydobyć kobietę z pojazdu konieczne było użycie przez strażaków narzędzi hydraulicznych. Na miejscu pojawiła się również policja oraz pogotowie ratunkowe, które udziela rannej kierującej pomocy. Stan poszkodowanej jest ciężki.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 19.07.20
fot. czytelnik Mariusz

aka, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.