czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • wyświetleń: 6907

W Bielsku-Białej powstał jeden z największych salonów wnętrz

Już w najbliższą sobotę zostanie otwarty jeden z największych w Polsce tego typu salon wnętrz. W Galerii Wnętrz Mera, na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni, prezentowane będą najnowsze trendy wnętrzarskie. Dzięki staraniom inwestora będziemy mogli poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie projektowania i wyposażenia wnętrz, ciesząc oczy m.in. perfekcyjnymi, komfortowymi wnętrzami łazienek urządzonymi w różnych stylach - każdy będzie mógł odnaleźć swój wymarzony i niepowtarzalny!

Galeria Wnętrz Mera · fot. bielsko.info


W Galerii Wnętrz Mera, która ma swoją siedzibę przy ulicy Kustronia 63, już od 21 lipca z zachwytem będzie można podziwiać oraz zakupić piękne, designerskie i niepowtarzalne wzory płytek, armaturę, ceramikę łazienkową, a także oświetlenie, meble łazienkowe, tapety, drzwi oraz podłogi. Dodatkowo w sprzedaży dostępne będą nowości z branży sanitarnej, szklane baterie, sauny a także mech naturalny (chrobotek), beton architektoniczny i wiele, wiele innych produktów! Galeria oferuje również największy w Polsce wybór płytek wielkoformatowych o wysokości ponad 3m i szerokości 1,2m.

- W naszej galerii wnętrz każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Prezentujemy blisko 100 boksów z łazienkami. Galeria składa się z trzech kondygnacji. Na parterze i piętrze prezentujemy aranżacje łazienek, szeroką paletę płytek, armaturę a także specjalne strefy: Hydro oraz Premium, w których prezentowane będą strumienie wody z deszczownic, wanny z hydromasażem, sauna sucha oraz sauna parowa. Na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowo restauracja, z której będą mogli korzystać klienci. Na ostatnim piętrze, znajdzie się świat sypialni, kuchni oraz mebli ogrodowych - mówi Szymon Polak, dyrektor ds. handlowych firmy Mera.

Galeria Wnętrz Mera
Mozaika Ignacego Bieńka została w komponowana w elewację budynku Galerii Wnętrz Mera · fot. bielsko.info


Lokalizacja Galerii Wnętrz Mera nie jest przypadkowa. Inwestycja została zrealizowana przy ulicy Partyzantów, gdzie znajduje się mozaika Ignacego Bieńka - malarza i plastyka, stworzona na przełomie lat 70 i 80. Właściciel galerii postanowił wkomponować mozaikę w elewację budynku galerii.

- Mozaika Ignacego Bieńka stała się znakiem rozpoznawczym naszej galerii. Dzieło sztuki, jakim jest mozaika, jest doskonałą zapowiedzią sztuki architektury wnętrz, którą prezentujemy wewnątrz galerii. W przyszłości będziemy chcieli odnowić mozaikę i dodać oświetlenie, żeby dać jej drugie życie. Wiemy, że to bardzo ważny element dla lokalnego środowiska artystycznego i będziemy o niego dbać - dodaje Szymon Polak z Galerii Wnętrz Mera.

Ekskluzywna i niezwykle efektowna galeria jest inwestycją znanej tyskiej firmy. Nad projektami wnętrz i asortymentu pracuje sztab profesjonalistów z zakresu projektowania architektury wnętrz, mebli oraz form użytkowych. Każdy kto zapragnie przenieść choć namiastkę piękna przedstawionego w galerii do swojego domu będzie mógł dzięki doświadczeniu i pracy projektantów otrzymać gotowy projekt swojego wnętrza.

Otwarcie Galerii Wnętrz Mera odbędzie się w sobotę 21 lipca o godzinie 10.00. Tego dnia i przez kolejne dwa tygodnie nie zabraknie atrakcji i niespodzianek dla klientów. Warto choćby wspomnieć o tym, że 50 pierwszych klientów zamawiających kompletną łazienkę za 7000 zł, otrzyma bon o wartości 900 zł!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.