czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 9656

[ZDJĘCIA] Pijany ojciec, pijany syn i nocne dachowanie w Ligocie

Alkohol i nadmierna prędkość mogły doprowadzić do tragedii. Aż dwóch nietrzeźwych kierujących „za jednym razem” zatrzymali minionej nocy policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy. Najpierw zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który utracił panowanie nad pojazdem i wydachował, a chwilę później jego 51-letniego ojca, który przyjechał pomóc synowi.

Reklama

Nocne dachowanie w Ligocie i dwóch pijanych kierowców - 20.07.2018 · fot. czytelnik Mariusz


Do zdarzenia doszło w Ligocie koło Czechowic-Dziedzic. Było już po północy, gdy dyżurny miejskiej komendy odebrał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol drogówki, który potwierdził, że 30-letni mieszkaniec powiatu bielskiego jest nietrzeźwy. We krwi miał ponad dwa promile alkoholu. Jadąc samochodem osobowym marki BMW, nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych spowodowanych opadami deszczu i utracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w murowane ogrodzenie pobliskiej posesji i wydachował pojazd. Na szczęście 30-latek podróżował bez pasażerów, a w zdarzeniu, chociaż było bardzo groźne nikt nie ucierpiał.

Po chwili na miejsce przyjechał jego ojciec, aby pomóc swojemu nietrzeźwemu synowi. Jak się okazało on również przyjechał pojazdem mając blisko dwa promile alkoholu we krwi. Obydwaj nietrzeźwi kierujący to obywatele Ukrainy, mieszkańcy powiatu bielskiego. Ojciec i syn na miejscu stracili prawa jazdy, które zostały im zatrzymane przez stróżów prawa. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.Przybliżone miejsce zdarzania

sid / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.