czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2018
  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 8830

[WIDEO] Podróż życia pary z Bielska-Białej! Jadą dookoła świata

Chyba każdy z nas marzył o wyprawie dookoła świata. Nie wszyscy mają jednak tyle odwagi, co pewna para z Bielska-Białej, która jest właśnie w podróży swojego życia. Marcin i Monika już od ośmiu miesięcy zwiedzają świat.

Reklama

Loading...


- Jesteśmy młodą parą z Bielska-Białej, która postanowiła zrealizować swoje marzenie i po długich przygotowaniach wyruszyła w podróż dookoła świata. Przez ostatnie 8 miesięcy zobaczyliśmy sporą część Azji, Australię, Nową Zelandię, Kanadę, a w chwili obecnej odkrywamy Amerykę Centralną - mówi Marcin Maślanka, uczestnik wyprawy.

Towarzyszy mu narzeczona Monika Moś. W trakcie wyprawy oboje nagrywają sporo materiału, jednakże nie starcza im czasu na obróbkę wideo w trasie. - Ostatnio jednak zrobiliśmy wyjątek, ponieważ mijało 200 dni naszej podróży, dlatego postanowiliśmy stworzyć krótka kompilację z ostatnich tygodni. Ciężko opisać słowami to, co przeżyliśmy. Odrobinę lepszą formą przekazu są filmiki, które mamy nadzieje produkować znacznie częściej, o ile znajdą się ludzie chcący je oglądać - dodaje Pan Marcin.

Obecnie bielszczanie przebywają przebywamy w Meksyku. Potem czeka ich ostatni przystanek w Stanach Zjednoczonych. Do Bielska-Białej wrócą pod koniec sierpnia po dziewięciu miesiącach podróży

Więcej o wyjeździe pary na stronach: www.bbwanders.pl oraz www.facebook.com/pg/bbwanders.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.