czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 6434

[ZDJĘCIA] Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą na pl. Jana Pawła II

Setki czechowiczan bawiły się w niedzielę 22 lipca na Pikniku Rodzinnym z Nową Inicjatywą. Piknik został zorganizowany w związku z 10-leciem działalności Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa.

Reklama

Piknik Rodzinny na Placu Jana Pawła II - 22.07.2018 · fot. Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa


Wśród licznych atrakcji Pikniku, zorganizowanego w niedzielne popołudnie na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach znalazły się: gry i zabawy, pokazy policyjne i strażackie (w tym szczególnie atrakcyjna dla najmłodszych uczestników zabawa w pianie), dmuchańce, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków, karaoke oraz tor przeszkód.

Nie zabrakło też pokazów i konkursów sportowych z nagrodami oraz stoiska pełnego kultury z rozmaitymi atrakcjami, przygotowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic. Na każdego uczestnika czekało również coś słodkiego.

Trzy godziny na Placu Jana Pawła II upłynęły we wspaniałej, rodzinnej atmosferze. Najlepiej bawili się oczywiście najmłodsi uczestnicy Pikniku, ale to właśnie z myślą o nich - co podkreślał Burmistrz Czechowic-Dziedzic i zarazem Prezes Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa Marian Błachut - zorganizowano wakacyjną zabawę. Piknik Rodzinny to kolejna impreza wpisująca się w bardzo szeroko rozumianą działalność społeczną, w tym i charytatywną, prowadzoną od lat przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa.

ab / czecho.pl

źródło: Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.