czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 lipca 2018
  • wyświetleń: 6163

Kobieta wysypała gwoździe na drogę w centrum miasta

W minionym tygodniu na ulicy Sienkiewicza rozsypane zostały gwoździe. Gdy strażnicy miejscy poprosili sprawczynię o ich usunięcie, ta rzuciła się na funkcjonariuszy i zaczęła ich bić.

Reklama

Straż miejska poinformowała o interwencji, która przeprowadziła 24 lipca. - Po godzinie 13.00 dyżurny otrzymał nietypowe zgłoszenie dotyczące wysypania na jezdnię gwoździ przez znaną osobie zgłaszającej kobietę na ulicy Sienkiewicza w Czechowicach-Dziedzicach - relacjonuje SM.

Na miejscu mundurowi potwierdzili zgłoszenie, a patrol udał się do sprawczyni tego incydentu. - Gdy strażniczka zadała kobiecie pytanie dlaczego wyrzuciła gwoździe na jezdnię ta odpowiedziała, że to nie ich sprawa i mają sobie to posprzątać. Kobieta zachowywała się agresywnie w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy, nie stosowała się do wydawanych poleceń - informują mundurowi i dodają, że starali się uspokoić kobietę, lecz bezskutecznie.

- Kobieta próbowała kopać, bić pięścią a także gryźć oraz drapać funkcjonariuszy. Z uwagi na niestosowanie się do poleceń strażnicy obezwładnili kobietę zakładając jej kajdanki na ręce trzymane z tyłu - opisują interwencję.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe oraz patrol policji celem prowadzenia dalszych czynności służbowych. Gwoździe z drogi pozbierał sąsiad, aby nie doszło do wypadku i nikomu nic się nie stało.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.