Wiadomości

  • 1 sierpnia 2018
  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3751

Foto-dnia: Kurtyna wodna na Placu Jana Pawła II idealna na upały

Temperatury powietrza sięgające 30 stopni ponownie zawitały w nasz region. Na szczęście mieszkańcy Czechowic-Dziedzic świetnie radzą sobie z upałem, między innymi dzięki zamontowanej na Placu Jana Pawła II kurtynie wodnej.

Kurtyna wodna na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach


CzechowiceDziedzice,lovesilesia,lato,upał,wakacje,kurtynawodna,fotodnia,instagram
fot. Oskar Piecuch / czecho.plDziałająca w Czechowicach-Dziedzicach deszczownica to idealny sposób na ochłodę w upalne dni. A tych będzie przynajmniej jeszcze kilka. Jak informuje IMGW, upały potrwają przynajmniej do 4 sierpnia. - Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 28°C do 30°C. Nocą temperatura minimalna to od 17°C do 20°C - ostrzega IMGW.

To nie są jedyne ostrzeżenia/ Poza upałami, w naszym regionie mogą także występować burze z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie może wystąpić grad.

Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu czecho.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.