czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2018
  • 9 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4733

Zajęcia ruchowe dla najmłodszych Bambini Sport

Artykuł sponsorowany:

Szkółka Piłkarska i Przedszkole Piłkarskie Bambini Sport zaprasza na zajęcia ruchowe inspirowane piłką nożną dla najmłodszych w Czechowicach-Dziedzicach.

Zajęcia ruchowe dla najmłodszych Bambini Sport


Przedszkole Piłkarskie to zajęcia dla dzieci od 4 do 6 lat o charakterze ogólnorozwojowym ukierunkowanym na piłkę nożną. Zajęcia na bazie gier i zabaw oraz ćwiczeń oswajających z piłką.

Szkółka Piłkarska to zajęcia dla dzieci w wieku 7 lat. Oprócz gier i zabaw nauczamy oraz doskonalimy technikę indywidualną z głównym naciskiem na ćwiczenia z "czucia piłki".

Zajęcia Bambini Sport to wprowadzenie najmłodszych do przygody z piłką nożną poprzez dobrą zabawę. Zajęcia prowadzi Mariusz Maławy, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej. Największym atutem prowadzącego oprócz kwalifikacji zawodowych jest już dziesięcioletnia praktyka w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi adeptami piłki nożnej.

Rodzicu! Możesz śmiało zapytać i zasięgnąć opinii innych rodziców, którzy na początku drogi swoich pociech w zajęciach z piłki nożnej powierzyli swoje dzieci mojej opiece. Zaczynałem w najmłodszych grupach MRKS, potem UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice. Od pewnego czasu prowadzę zajęcia dla najmłodszych w swoim autorskim projekcie Przedszkole Piłkarskie Bambini Sport, a teraz Szkółce Piłkarskiej dla 7 latków.

W rocznikach 2011, 2012 prowadzimy nabór uzupełniający, bo grupy już funkcjonują. Jednak jest jeszcze kilka wolnych miejsc. W roczniku 2013 mamy też kilka dzieci, które czekają na rówieśników aby uzupełnić grupę. Rozpoczynamy nowy nabór dla 4 latków (rocznik 2014).

Zajęcia odbywają się na Orlikach przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Konopnickiej 9 oraz przy ZSTiL ul. Traugutta 11. W sezonie jesienno-zimowym w salach sportowych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Chłopskiej 70 oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 przy ul. Polnej 33.

Już od 3 lat organizujemy obozy piłkarskie dla najmłodszych w formie Aktywnych Wczasów Rodzinnych. Dzieci, które są jeszcze zbyt małe, by samodzielnie uczestniczyć w obozie sportowym, biorą udział w nowatorskiej formie obozu z rodzicami. Dzieci są zakwaterowane w osobnych pokojach i mają bogaty program zajęć i animacji. Rodzice w tym czasie mogą korzystać z walorów turystyczno-krajoznawczych naszego miejsca pobytu. Dzieci z rocznika 2010 i starsi w tym roku po raz pierwszy byli już samodzielnie na obozie piłkarskim. W związku z dużym zainteresowaniem podobnych obozów w przyszłym roku już mamy rezerwacje obiektów na wakacje 2019.

Przykładowe animacje obozowe:

Wznawiamy zajęcia już końcem wakacji na Orliku przy LO ul. Konopnickiej 9. W sierpniu zapraszam 23 i 24 (czwartek, piątek) oraz 30 i 31 (czwartek, piątek) na wakacyjne zajęcia. Dzieci z rocznika 2013/2014 na godzinę 16.00 oraz dzieci z rocznika 2011/2012 na 17.00.

"Pełną parą" z zajęciami piłkarskimi dla najmłodszych ruszamy od września. Zajęcia Szkółki Piłkarskiej dla 7 latków (rocznik 2011) będą w poniedziałki i środy o 17.00 na Orliku przy LO ul. Konopnickiej 9, a od połowy października w poniedziałki przechodzimy na sale ZSP nr 2 ul. Polna 33 i w środy na sale ZSP nr 1 ul. Chłopska 70.

Zajęcia Przedszkola Piłkarskiego "grupa starsza" (rocznik 2012/2013) będą się odbywać we wrześniu na Orliku przy LO ul. Konopnickej 9 w poniedziałki i środy o godzinie 16.00, a od połowy października w poniedziałki w sali ZSP nr 2 ul. Polna 33 oraz w środy w ZSP nr 1 ul. Chłopska 70.

Zajęcia Przedszkola Piłkarskiego "grupa młodsza" (rocznik 2014) będą się odbywać we wrześniu we wtorki na Orliku przy ZSTiL ul. Traugutta 11 o godzinie 16.00. W październiku przechodzimy z zajęciami na salę ZSP nr 1 ul. Chłopska 70 o godzinie 18.00.

Oprócz zajęć piłkarskich Bambini Sport proponuje organizację animacji dla małych i dużych dzieci podczas imprez okolicznościowych: urodziny, wesela, zjazdy rodzinne, pikniki, festyny, imprezy firmowe itp.

Przykładowy filmik z animacji urodzinowych:

W sezonie zimowym zapraszam do udziału w Szkółce Narciarskiej Bambini Ski. Już od kilu sezonów organizujemy obozy narciarskie w formie wczasów rodzinnych podczas ferii śląskich. Dzieci uczestniczą w 6 dniowym szkoleniu narciarskim, a rodzice mogą w tym czasie poszusować sobie po stokach Stacji Narciarskiej CzorsztynSki w Kluszkowcach. W najbliższe ferie mamy rezerwacje dwóch turnusów w Domu Wczasowym Kazik, na które już jest zainteresowanie "stałych bywalców". Dlatego liczba miejsc ograniczona.

Przykładowy filmik ze szkoleń obozowych:Od ubiegłego sezonu cieszą się również dużą popularnością weekendowe wyjazdy jednodniowe. W soboty i w niedzielę zabieramy busem dzieci wcześnie rano z wyznaczonego adresu. Jedziemy na stoki narciarskie, by odbyć 4 godzinne szkolenie narciarskie (nauczanie i doskonalenie jazdy na nartach). W godzinach popołudniowych dostarczamy wasze zadowolone pociech na miejsce.

Przykładowy filmik ze szkolenia narciarskiego:Informację dotyczące działalności Bambini Sport można podpatrzeć na stronach: www.bambinisport.pl oraz na www.facebook.com/mariobambinisport

Szczegółowe informację dotyczące zapisów na zajęcia Bambini Sport i Bambini Ski: mario@bambinisport.pl oraz pod nr telefonu: 501 525 290

Animacja czasu wolnego przez Bambini Sport to gwarancja dobrej zabawy dzieci i satysfakcja rodziców z inwestycji w rozwój swojej pociechy.

Bambini Sport