Wiadomości

  • 11 sierpnia 2018
  • 26 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 12057

Konkurs fotograficzny z nagrodami: czekamy na Wasze zdjęcia z wakacji!

Wakacje dobiegają końca, ale na portalu w letnich klimatach pozostaniemy nieco dłużej! A to za sprawą konkursu na wakacyjne zdjęcia! Po raz kolejny zapraszamy Was do wspólnej zabawy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Wakacje 2017
Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia! · fot. Aleksandra Grzegorczyk


Tradycyjnie czekamy na fotografie z Waszych wakacyjnych wojaży, tych dalekich i tych bliskich, na zdjęcia z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym). Pokażcie jak wypoczywaliście, jak spędziliście lub nadal jeszcze spędzacie wakacje i weźcie udział w konkursie.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Jak w bajce - Zatoka Wraku- Zakhyntos · fot. Grzegorz Piecuch


Eliminacje konkursoweKonkurs rozpocznie się 27 sierpnia i zakończy się 30 września. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się cztery tygodniowe eliminacje wspólne dla czytelników portali: tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Z każdej eliminacji do finału przejdzie 10 zdjęć wybranych przez Was oraz dodatkowych 5 wybranych przed redakcje portali.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: You only live once... - Turcja · fot. Weronika Paszek


Finał: decyzja komisji konkursowej i plebiscyt internautówW wielkim finale (termin: 24-30 września) poznamy zwycięzców. To oni zgarną główne nagrody w naszej zabawie. Pierwszą "dziesiątkę" wybierze z finalistów komisja konkursowa złożona z redakcji portali. Równocześnie odbywać się będzie plebiscyt internautów, w którym swojego faworyta wybiorą czytelnicy.

NagrodyW tym roku przygotowaliśmy dla Was nagrody rzeczowe, które sprawdzą się na pewno podczas kolejnych podróży i wyjazdów. Są to wykonane z wysokiej jakości materiałów walizki marki Wittchen oraz czteroosobowy namiot Quechua.

Konkurs wakacyjny 2018, nagrody


Zdjęcia na konkurs można przesyłać za pomocą formularza:Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Reklama przy konkursieWraz z konkursem fotograficznym przygotowaliśmy dla firm z naszego regionu kilka wariantów atrakcyjnej reklamy przy zabawie. Obecnie istnieje jeszcze taka możliwość na portalach tychy.info oraz bielsko.info. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres reklama@pless-intermedia.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.