czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4362

Zapisy do Uczniowskiego Klubu Karate-Kan w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

Uczniowski Klub Karate-Kan z Czechowic-Dziedzic zaprasza na spotkanie organizacyjne dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

UKS


Zebranie organizacyjne odbędzie się 4 września (wtorek) o godzinie 18.00 w hali sportowej SP nr 5 przy ul. Klasztornej 21 w Czechowica-Dziedzicach w tym dniu będzie również możliwość zapisania się do odpowiedniej grupy. Zapisu można dokonać również na treningach, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek:
  • Grupy Dziecięce: od godz.17.00 do 19.00, SP nr. 5, Ul. Klasztorna 21.
  • Młodzież i osoby dorosłe: od godz. 19.15, LO im. Marii Skłodowskiej-Curie, Ul. Marii Konopnickiej 9.


Uks Karate-Kan


Zajęcia są podzielone na grupy wiekowe i stopień zaawansowania. Dzieci, dzieci starsze, młodzież i osoby dorosłe oraz w średnim wieku. W każdej grupie jest minimum dwóch instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i z uprawnieniami trenerskimi.

Głównym instruktorem jest Sensei Roman Kruszecki, który posiada 4 stopień mistrzowski (4 dan) oraz ponad 25-letnie doświadczeniem jako trener, swoje pierwsze treningi karate Kyokushinkai rozpoczął już w 1978r. Drugim instruktorem jest Monika Kruszecka-Waga, która posiada 3 stopień mistrzowski (3 dan)

Program szkoleniowy technik karate i samoobrony w Czechowickim Klubie dostosowany jest do możliwości każdej osoby.
  • Dzieci - od 6 lat. - sprawność i ogólny rozwój fizyczny. Wychowanie poprzez dyscyplinę karate daje siłę, która procentuje przez całe życie.
  • Młodzież - Stawianie czoła nowym wyzwaniom poprzez udział w zawodach, zgrupowaniach, obozach doskonale kształtuje ducha wojownika.
  • Dorośli - Na prawdziwe Karate oparte na mocnym fundamencie nigdy nie jest za późno. Program dostosowany dla osób dorosłych i w średnim wieku podniesie nie tylko waszą sprawność fizyczną ale i
  • umocni pewność działania w życiu codziennym.


Więcej informacji[/b]
Tel.: 602 297 863
Facebook: Karate Czechowice