Wiadomości

  • 21 sierpnia 2018
  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 8418

[ZDJĘCIA, WIDEO] Dream Atlas, Felivers i Dawid Kwiatkowski

Dzwonek zwiastujący rozpoczęcie roku szkolnego nie zawsze cieszy uczniów. Tym razem jednak było inaczej. A wszystko za sprawą ulubieńca nastolatek - Dawida Kwiatkowskiego, który 3 września zagrał koncert na pszczyńskim rynku! Tuż przed nim publiczność rozgrzały zespoły: Dream Atlas oraz Felivers!

Rozpoczęcie roku szkolnego na rynku - koncert Dream Atlas - 3.09.2018 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Loading...


Rozpoczęcie roku szkolnego na rynku - koncert Felivers - 3.09.2018 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Koncert zespołu Felivers na pszczyńskim rynku - 03.09.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Loading...


Rozpoczęcie roku szkolnego na rynku - koncert Dawida Kwiatkowskiego - 3.09.2018 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Pszczynie - 03.09.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Loading...


Dawid Kwiatkowski to 22-letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia, idol nastolatek. Dotychczas wydał 4 albumy: "9893", "Pop&Roll, "Element Trzeci", "Countdown". W okresie premiery każdy z albumów Dawida znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS.

Trasy koncertowe Dawida to perfekcyjnie przygotowane show. Każdy koncert grany jest na żywo z udziałem topowych polskich muzyków.

Rozpoczęcie roku szkolnego na rynku - koncert Dream Atlas, Felivers i Dawid Kwiatkowski - 3.09.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Felivers to zespół składający się z pięciu młodych chłopaków z Sochaczewa. Grają pop-rocka, a scena podczas ich koncertu staje się źródłem energii.

Wokal: Piotr Zborowski
Gitara: Miłosz Fergiński
Gitara/Klawisze: Piotr Dąbrowski
Perkusja: Wojtek Fortuna
Bas/Keyboard: Konrad Jażdżyk

Dream Atlas to formacja grająca progresywnego/ alternatywnego rocka, zawiązana początkiem roku 2016 w Pszczynie. Muzyka, którą tworzą, nie zamyka się w konkretnych ramach gatunkowych, śmiałe kompozycje od początku były znakiem rozpoznawczym zespołu.

Mają na koncie sukcesy takie jak zwycięstwo w Antyfeście Antyradia 2017 i zdobycie statuetki Złotej Kosy, a ponadto są laureatami pierwszej nagrody pszczyńskiego Żubrowiska 2016 oraz nagrody publiczności tego konkursu. Finaliści Eliminacji do Pol’and’Rock Festival 2018 oraz finaliści gliwickiego Przeglądu Kapel Studenckich. Goście antenowi Piotra "Makaka" Szarłackiego w programie MAKAKOFONIA.

W czerwcu 2017 roku zespół wydał swoją debiutancką EP zatytułowaną "Butterflies", dostępną obecnie na serwisach streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer etc.). W lutym 2018 roku muzycy nagrali płytę w legendarnym studio "Izabelin" pod okiem Andrzeja Puczyńskiego.

BM, aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.