czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2018
  • wyświetleń: 11755

[FOTO] 2-latka wyrwała się matce i wpadła pod przejeżdżające auto

Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 września około godziny 15:40 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Traugutta. Samochód osobowy potrącił dziecko w rejonie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

Reklama

Potrącenie dziecka na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - 1.09.2018 · fot. czecho.pl


W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, interweniowały wszystkie służby ratunkowe. W zdarzeniu ucierpiała 2-letnia dziewczynka. Dziecko trafiło do szpitala na badania. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dziecko znajdowało się pod opieką matki. W pewnym momencie dziewczynka wyrwała się z ręki swojej opiekunki i wbiegła wprost pod nadjeżdżającego Opla, którym kierował 41-letni mężczyzna. Potrącenie miało miejsce w rejonie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Samochód poruszał się prawidłowo na zielonym świetle.

Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. 2-latka została wypisana do domu po zaopatrzeniu. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową i sporządzili odpowiednią dokumentację, która trafi do sądu.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.