Wiadomości

  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 3430

Był wulgarny, zaczepiał ludzi, mówił o samobójstwie

Straż miejska poinformowała o interwencji przeprowadzonej w ubiegłym tygodniu na ulicy Klasztornej w Czechowicach-Dziedzicach. Wieczorem miało tu dojść do zakłócania spokoju i porządku publicznego przez 30-letniego mężczyznę.

- Sprawca miał wykrzykiwać słowa wulgarne oraz zaczepiać przechodniów. Na miejscu zgłaszający wskazał mężczyznę - informuje straż.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu tożsamości. Dziwnie się zachowywał oraz groził patrolowi, że popełni samobójstwo. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

- Po przebadaniu załoga pogotowia wydała decyzję o umieszczeniu mężczyzny w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej z uwagi na dużą zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. I tak patrol uczyni z uwagi na zagrożenie dla życia i zdrowia mężczyzny został przewieziony do izby wytrzeźwień, gdzie wydmuchał prawie 2 promile alkoholu - relacjonują mundurowi.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.