czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 września 2018
  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 6895

[ZDJĘCIA] 45 osób bawiło się na Rolkowisku w Kaniowie

W niedzielę, 16 września Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni" zorganizowało "Rolkowisko". Do wspólnej zabawy zaprosiło wszystkich miłośników jazdy na rolkach bez względu na wiek. Udział w niej wzięło 45 osób. Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości portalu gminabestwina.info.

Rolkowisko w Kaniowie - 16.09.2018 · fot. gminabestwina.info


Atrakcją dla uczestników Rolkowiska był występ freestylowców: Piotra Pagacza i Pawła Jeziorek. Reprezentują oni nieformalną, na razie, grupę "Rolki Sielec ... i jest fajnie".

Wyniki:

Kategoria najmłodsi: przedszkolaki - do klasy 2
1. Adamek Eliza
2. Widak Nikodem
3. Jaromin Nikodem

Kategoria: klasa 3-6:
1. Beniowska Anna
2. Janeczko Rafał
3. Wojciechowska Martyna

Kategoria: 13-15 lat (7, 8 klasa SP oraz 3 klasa gimnazjum):
1. Kozubal Olivia
2. Janeczko Szymon
3. Sojka Hanna

Kategoria: 16 i starsi:
1. Małysz Jakub
2. Adamiec Kamila
3. Adamek Beata

Bieg OPEN:
1. Kozubal Olivia
2. Zużałek Jerzy
3. ex aequo: Janeczko Rafał i Janeczko Szymon


Każdy ze zwycięzców otrzymał dyplom, medal i nagrodę, a te ufundowali: Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni" i Pizzeria Prowansja . Były jeszcze statuetki dla zwycięzców w kategorii Open przekazane przez przewodniczącego Związku Zawodowego KADRA przy PG SILESIA Tomasza Szpyrkę, a dla wszystkich słodycze i lody.

Nagrodę dla najmłodszego, samodzielnie jeżdżącego zawodnika w postaci pluszaka (pluszak tej samej wielkości co Nikodem) odebrał Nikodem Widak (5 lat), notabene drugi na mecie w swojej kategorii wiekowej.

Była również nagroda dla najstarszej zawodniczki, również samodzielnie się poruszającej, a tą okazała się czechowiczanka Anna Bochniewicz. Pani Ania odbierając nagrodę powiedziała, że zaczęła jeździć na rolkach w wieku 50 lat, więc każdy wiek jest dobry do tego, by zacząć stawiać pierwsze kroki na rolkach.

Nad całością Rolkowiska czuwał zarząd Stowarzyszenia z prezes Iwoną Sojką na czele i całą rzeszą wolontariuszy - członków Stowarzyszenia, a nad bezpieczeństwem wspomniane na wstępie: policja, OSP Kaniów i Służba Maltańska.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.