czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2018
  • wyświetleń: 7592

Do listopada 2019 roku powstaną nowe ekrany wzdłuż DK-1

Najpóźniej do jesieni przyszłego roku wzdłuż DK-1 na odcinku w Czechowicach-Dziedzicach wykonane zostaną nowe ekrany akustyczne.

DK1,Mazańcowicka,przejście,pasy,światła,sygnalizac
Skrzyżowanie DK-1 z ulicą Mazańcowicką w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


O inwestycji na swoim profilu facebookowym poinformował burmistrz Marian Błachut. - Wraz z moim zastępcą Pawłem Mrowcem uzgodniliśmy aktualizację projektu budowy ekranów akustycznych przy DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Myślę, że ta długo oczekiwana informacja o realizacji inwestycji, ucieszy nas wszystkich. Nasze wspólne wieloletnie starania zakończyły się sukcesem - napisał.

Burmistrz podziękował mieszkańcom, którzy również w tej sprawie występowali z petycjami do niego oraz do generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach.

Oznajmił, że wykonawca - firma OPITEK z Chełma Śl. ma zrealizować to zadanie do 15 listopada 2019 roku. - Ważne jest również to, że wykonawca zapewnia, iż dołoży wszelkich starań, żeby maksymalnie możliwie oszczędzić przydrożne drzewa. Trzymajmy kciuki, żeby się wszystko udało - dodał.

Loading...

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.