Wiadomości

  • 18 września 2018
  • wyświetleń: 2842

BEST Centrum Języków Obcych rozdaje tablety

Artykuł sponsorowany:

Już niebawem w BEST CJO miejsce mieć będzie inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Lata doświadczeń przełożyły się na niezwykle atrakcyjną ofertę, która nie tylko imponuje różnorodnością, ale jest również dowodem na to, że w BEST CJO nikt nie myśli o tym, aby zwolnić tempo.

Aktualnie oferta zawiera kursy 28 języków dostępne na różnych poziomach zaawansowania oraz w rozmaitych formatach. Nie może być inaczej - język stał się narzędziem bez którego niezwykle ciężko jest odnaleźć się na dzisiejszym rynku pracy. Znajomość języka angielskiego przestała już być atutem decydującym o przyjęciu na wymarzone stanowisko, a pracodawcy coraz śmielej dołączają do listy wymagań komunikatywną znajomość drugiego języka. W BEST CJO wiedzą o tym bardzo dobrze - działają w tej branży od 23 lat.

BEST CJO ROZDAJE TABLETY!Różnorodna oferta językowa to jedna z najważniejszych cech BEST CJO, ale atrakcyjna oferta promocyjna to druga równie ważna cecha, która wyróżnia BEST CJO na rynku szkół językowych od lat. W tym roku jednak szkoła przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Każda osoba, która zapisze się na kurs, a następnie przyprowadzi dwóch znajomych, którzy dokonają zapisu otrzyma TABLET renomowanej marki LENOVO. Taka sama nagroda czeka tych, którzy podejmą trud nauki dwóch języków równocześnie lub zgłoszą się do BEST CJO wraz z partnerem/ką lub członkiem rodzinny i dokonają zapisu wybierając tablet w ramach oferty promocyjnej. Szczegóły promocji znajdują się pod linkiem: https://bestcentrum.pl/strona/index.php?prmtr=main,news,6954. Inną ciekawą promocje znajdziesz na końcu artykułuEGZAMIN ÓSMOKLASISTY i SZEROKA OFERTAZmiany na rynku i nowe trendy wymagają adekwatnej reakcji ze strony instytucji bezpośrednio zaangażowanych w proces wyposażania nas w niezbędne do funkcjonowania narzędzia. Tak również jest w przypadku BEST CJO, które po raz kolejny wychodzi z niezwykle wszechstronną ofertą, która z całą pewnością spełni wymagania każdego zainteresowanego poszerzaniem swoich zdolności językowych. W tym roku w ofercie BEST CJO po raz kolejny znaleźć można kursy standardowe (realizowane w formacie 1 lub 2x90min/tydzień, 1x135min/tydzień oraz 1x60min/tydzień w przypadku kursów dziecięcych oraz młodzieżowych), a także profilowane - konwersacyjne, biznesowe oraz egzaminacyjne. Wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługuje kurs przygotowujący do egzaminu PTE - oferta dedykowana przede wszystkim nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej, którzy zobligowani są (wg. ustawy MEN) uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 jeżeli chcą uczyć go w swoim miejscu pracy- kursy dostępne są w oddziałach w Bielsku-Białej i Tychach. Natomiast oddział BEST CJO mieszczący się w Czechowicach w swojej ofercie ma również kurs pomagający w przygotowaniach do międzynarodowego egzaminu na poziomie B2 - First B2 (FCE), który umożliwia zarówno zdanie egzaminu First B2 (FCE) jak i PTE B2. Maturzyści jak zwykle mogą liczyć na pomoc w zmaganiach z przygotowaniami do egzaminu dojrzałości. Uwadze BEST CJO nie uszła również nowa reforma oświaty, w rezultacie, której uczniowie ósmych klas szkół podstawowych zmierzą się z tzw. egzaminem ósmoklasisty. W ofercie BEST CJO już dzisiaj można znaleźć kursy, które pomogą usystematyzować i należycie przygotować się do pierwszego poważnego testu z którym przyjdzie zmierzyć się obecnym uczniom.

LEKCJE POKAZOWE - POZNAJ BEST CJOBEST CJO chcąc umożliwić swoim przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zaprasza do skorzystania z lekcji pokazowych (gratis). Zajęcia te dadzą Państwu szansę poznania metod nauczania, lektorów oraz samej szkoły. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze do końca zdecydowane i chcą poznać ofertę BEST CJO w praktyce.  Zajęcia pokazowe wymagają wcześniejszego zapisu ze względu na ograniczoną ilość miejsc pod telefonem: 32 215 21 88 lub 500 169 042 Więcej informacji pod tym linkiem: http://www.bestcentrum.pl/lekcje-pokazoweJĘZYKI Z DOFINANSOWANIEM DO 80% JUŻ W CZECHOWICACH-DZIEDZICACHJako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje językowe zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania z Unii Europejskiej? BEST Centrum Języków Obcych wraz z Bazą Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy językowe), dzięki którym pracownicy i przedsiębiorcy mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. BEST Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która dzięki wysokiej jakości nauczania i posiadanym certyfikatom została wyselekcjonowana i wpisana do BUR przez Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu każdy właściciel i pracownik mikro (do 10), małych (do 50) i średnich (do 250 pracowników) przedsiębiorstwa może skorzystać z dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. W zależności od wielkości firmy można uzyskać odpowiednio 80, 70 i 50% dofinansowania .

Jak uzyskać takie dofinansowanie? Każdy zainteresowany musi założyć konto na str. http://www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Następnie pracodawca zakłada profil Uczestnika Instytucjonalnego a pracownicy profile indywidualne. Teraz można przeszukać Bazę pod kontem interesującego nas języka i poziomu wpisując jako Organizatora PHU BEST Centrum Języków Obcych. Kiedy znajdziemy interesujący nas kurs, dzwonimy do BEST CJO na nr 32 215 21 88 lub 500 169 042 lub wysyłamy emaila na adres czechowice@bestcentrum.pl w celu rezerwacji miejsca w grupie lub z prośbą o zorganizowania kursu dedykowanego dla osoby indywidualnej lub grupy pracowników. Teraz należy skontaktować się z tzw. Operatorem (instytucją, która przyznaje dofinansowania) i wypełnić potrzebne wnioski, pobierając je ze strony Operatora. W naszej okolicy mamy aktualnie 2 operatorów - są to: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości na ul. Cieszyńskiej 367 w Bielsku-Białej, Tel.: 33 49-60-208; 500-119-891; 503-607-302, http://www.bcp.org.pl oraz Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa na ul. Estetycznej 4 w Tychach (Tel. 32 706 10 91 w. 16, http://www.operatorpsf.riph.com.pl). Decyzja o dofinansowaniu powinna wpłynąć do 2-3 tygodni. Po podpisaniu umowy z Operatorem można udać się do BEST CJO w celu sfinalizowania zapisu i rozpoczęcia nauki języka. Po ukończeniu kursu Operator rozliczy się bezpośrednio z BEST CJO. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.bestcentrum.pl/bur lub do szkoły BEST CJO, która doradzi i pomoże we wszelkich formalnościach.

RABAT DLA CZYTELNIKÓW ORAZ STÓWKA ZA POLECENIEUWAGA!!! Drukując 1-szą stronę tego artykułu lub wpisując kod promocyjny czecho.pl podczas zapisu on-line przez stronę http://www.bestcentrum.pl/zapisy otrzymają Państwo od BEST CJO rabat 120 zł na dowolnie wybrany kurs. Przypominamy również o możliwości zdobycia bonusu w wysokości 100zł za polecenie nowego klienta ("Stówkę" można odebrać w gotówce lub w rabacie) lub TABLET za polecenie 2 osób - więcej informacji uzyskają Państwo w sekretariacie BEST CJO lub na stronie http://www.bestcentrum.pl


Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl