Wiadomości

  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 10540

Radosław Hudziec kandydatem KWW - Bezpartyjni - RPW na burmistrza

Radosław Hudziec został kandydatem na burmistrza Czechowic-Dziedzic z ramienia KWW - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota.

Radosław Hudziec
Radosław Hudziec jest kandydatem KWW - Bezpartyjni - RPW na burmistrza. · fot. mat. prasowe


Radosław Hudziec ma 37 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Od urodzenia mieszka w Czechowicach-Dziedzicach. Posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Szkoły Wyższej na kierunku administracja oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku amerykanistyka. Od 2008 roku pracuje w samorządzie jako specjalista ds. strategii rozwoju oraz funduszy europejskich. Ponadto od roku 2015 jest prezesem zarządu Uzdrowisko Jaworze Sp. z o.o. Radosław Hudziec jest radnym Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach od 2010 roku. Jest również członkiem Komisji Budżetu i Finansów oraz Rozwoju i Rolnictwa.

- Decyzja o starcie w wyborach na stanowisko burmistrza Czechowic-Dziedzic jest wynikiem wielu przemyśleń, spotkań z mieszkańcami i ich sugestiami związanymi z funkcjonowaniem miasta - mówi w rozmowie z naszą redakcją. - Burmistrz to osoba wybrana przez ludzi i dla ludzi. Wyobrażam sobie pełnienie funkcji burmistrza jako osoby będącej gospodarzem miasta, otwartej na potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Jestem przekonany, że moje kwalifikacje zawodowe oraz bogate doświadczenie na niwie samorządowej stanowią mocny fundament do tego, by zwrócić się do mieszkańców Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty i Zabrzega z prośbą o poparcie w wyborach na burmistrza Czechowic-Dziedzic.

- Ugrupowanie, z którego kandyduję, nie występuje pod sztandarami żadnej partii politycznej - samorządy powinny być wolne od nacisków politycznych - zaznacza i dodaje, że KWW - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota nie jest też nastawione na jednorazowy zryw. - Działa dla dobra wspólnego, a nie dla prywatnych interesów.

Komitet Wyborczy Wyborców - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota zgłosił również kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych w wyborach do Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach oraz Rady Powiatu Bielskiego. - W skład naszej drużyny wchodzą nie tylko doświadczeni samorządowcy, potrafiący od lat efektywnie służyć całej lokalnej społeczności, ale również nowe osoby ze świeżym spojrzeniem na sprawy związane z rozwojem miasta i gminy - przedstawia kandydatów Radosław Hudziec.

Kandydaci do Rady Miejskiej w Czechowicach-DziedzicachOkręg 1 (Osiedla "Barbara", "Renardowice", "Północ" i "Dziedzice")
1. Łukasz Dobucki
2. Marek Kwaśny
3. Ewa Szary
4. Daniel Mizera
5. Magdalena Kamińska
6. Magdalena Głombek
7. Rafał Bem
8. Jolanta Wieczorek
9. Mirosław Lis

Okręg 2 (Osiedla "Centrum", "Lesisko", "Tomaszówka" i "Południe")
1. Radosław Hudziec
2. Stanisław Kopeć
3. Krzysztof Szczypka
4. Paweł Pawlik
5. Łukasz Żurek
6. Barbara Tomaszewska
7. Martyna Gazda
8. Aneta Budka
9. Ewa Domagała
10. Jan Bieroński

Okręg 3 (Osiedle "Czechowice Górne", Sołectwa Bronów, Ligota i Zabrzeg)
1. Stanisław Wojciech
2. Marek Czyż
3. Krystyna Zioberczyk
4. Aleksandra Czernin
5. Dariusz Rusek
6. Patrycja Zemanek
7. Mariusz Falewski
8. Jakub Brzuska


Kandydaci do Rady Powiatu BielskiegoOkręg 2 (miasto i gmina Czechowice-Dziedzice)
1. Stanisław Pięta
2. Bolesław Jonkisz
3. Kazimierz Kocur
4. Łukasz Siekliński
5. Alicja Mizera
6. Jacek Kroczek
7. Katarzyna Janusz-Dąbrowska
8. Barbara Rauer
9. Magdalena Honkisz
10. Mirosław Greczka

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.