czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 października 2018
  • wyświetleń: 1840

Alori: Czyść bezpiecznie, wydajnie i bez wysiłku

Artykuł sponsorowany:

Nietoksyczne, bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych, a przede wszystkim wyjątkowo funkcjonalne i skuteczne. Takie są specjalne nanocząsteczkowe środki czyszczące produkowane przez Alori. Marka wywodząca się z Czech, gdzie ma już setki zadowolonych klientów, właśnie trafia do Polski.

Alori: Czyść bezpiecznie, wydajnie i bez wysiłku


Alori to firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów czyszczących gospodarstwa domowego. Jej produkty od tradycyjnych środków chemicznych różnią się przede wszystkim tym, że są "nano". "Nano oznacza, że każdy z naszych produktów zawiera nanocząstki. Są to bardzo małe cząstki, które ze względu swoją wielkość nie tylko usuwają brud, ale dostają się do wszystkich nierówności, porów i fałd, które są na powierzchni. Po tym jak cząstki nano dostaną się do tych nierówności, rozpuszczają cały brud i zanieczyszczenia, które następnie są wyciągane na powierzchnię, skąd można je po prostu zetrzeć" - tak opisuje zasadę działania środków założycielka firmy, Alice Malík Pilatíková. Oprócz środków czyszczących oferuje również powłoki ochronne. Powłoki które znajdują się w naszej ofercie działają tak, że po nałożeniu ich na powierzchnię całkowicie ją "leczą", wypełniają wszystkie szczeliny i puste przestrzenie, tworząc idealnie płaską powierzchnię na której nie utrzymuje się brud, tłuszczu ani kamień. Dzięki nanocząstkom produkty Alori są o ponad 80% bardziej wydajne niż konwencjonalne środki czyszczące. Większość produktów można kupić osobno, ale niektóre są sprzedawane tylko w pakietach ze względu na konieczność dokładnego przestrzegania procedury użycia.

alori


W asortymencie Alori można znaleźć środki czyszczące do niemal wszystkiego. Mamy preparaty przydatne w kuchni, m.in. Preparat do kuchenek i piekarników czy Preparat do okapów. Jest również bardzo popularna linia preparatów do łazienek z Preparatem do posadzek i fug, Preparatem do usuwania kamienia, wspomnianymi już wcześniej powłokami ochronnymi do wanien, kabin prysznicowych i wieloma innymi. Można u nas znaleźć również Preparaty do mycia okien, po użyciu których otrzymujemy efekt "płynnej wycieraczki". Oferujemy szeroki zakres Preparatów dla skór i tkanin, oraz preparaty do czyszczenia kominków, grilla, elektroniki. Mamy w sprzedaży również Neutralizator Zapachów który skutecznie usuwa niepożądane zapachy z pomieszczeń i materiałów. Do zapoznania się z pełnym asortymentem Alori zapraszamy na naszą stronę internetową alori.pl

Alori opiera się głównie na bezpieczeństwie. Nasze preparaty są nietoksyczne i bezpieczne. Oczywiście zaleca się użycie rękawic, ale jeśli preparat dostanie się na skórę, naprawdę nic się nie stanie. Ponadto, wszystkie nasze produkty są biodegradowalne i nietoksyczne dla zwierząt, nie znajdziemy w nich również żadnych niepotrzebnych syntetycznych substancji zapachowych lub barwników, które w większości przypadków są rakotwórcze.

Produkty Alori różnią się od tradycyjnych środków czyszczących nie tylko tym, że zawierają nanocząstki i są nietoksyczne. One również nie wyglądają jak klasyczne detergenty. Producentom zależało, by wygląd opakowań był prosty, czysty, przejrzysty i niezbyt kolorowy, a to dlatego, że większość wypadków z detergentami w domu następuje na skutek tego, że ich opakowania są duże i pięknie kolorowe. Ma to zachęcić do ich zakupu, ale w domu niestety przyciągają one uwagę małych dzieci. Wszystkie nasze produkty sprzedawane są w opakowaniach po 250 ml i posiadają zabezpieczenie przed dziećmi.

Oczywiście dbamy też o kompleksową obsługę klienta. Staramy się zapewnić jak najszybszą dostawę naszych środków, Klient może również liczyć na nasze porady w zakresie użycia preparatów Alori.

Produkty Alori gwarantują czysty i bezpieczny dom dla Ciebie, Twoich bliskich i Twoich zwierząt. Jeśli szukasz środków czyszczących, które nie narażają Ciebie i Twojej rodziny na ryzyko, chcesz sprawić, że sprzątanie będzie łatwiejsze, a jednocześnie dokładne i naprawdę efektywne, zdecydowanie powinieneś wypróbować Alori!

W dniach 16-18 listopada 2018 r. będziemy do Waszej dyspozycji na targach EKOstyl 2018 w Hali Widowiskowo-Sportowej Pod Dębowcem, przy ulicy Karbowej 26 w Bielsku-Białej. Będzie można zapoznać się z naszym asortymentem, zobaczyć na żywo jak działa Alori i zakupić nasze preparaty.

Zapraszamy! - alori.pl