Wiadomości

  • 11 października 2018
  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 8610

[ZDJĘCIA] XII Memoriał im. Henryka Puzonia na stadionie w Zabrzegu

W sobotę 13 października na nawo powstałym obiekcie lekkoatletycznym im. Henryka Puzonia w Zabrzegu, odbył się "XII Memoriał im. Henryka Puzonia".

XII Memoriał im. Henryka Puzonia - 13.10.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Impreza ta dedykowana jest dla dzieci i młodzieży jak również dorosłych i wchodzi w cykl biegowy "Biegiem po zdrowie". Ideą Memoriału jest oddanie hołdu wielkiemu działaczowi sportowemu, trenerowi, nauczycielowi, który zmarł w 2006 r. podczas zajęć z młodzieżą. Łącznie w biegach uczestniczyło 547 uczestników. Każdy z uczestników kończących bieg otrzymał pamiątkowy medal na mecie. Dodatkowo w każdej kategorii wiekowej 6 pierwszych miejsc otrzymało dyplomy, trzy pierwsze miejsca medale i nagrody rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła SP im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu
II miejsce: SP nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach
III miejsce: Katolicka SP im. Św. Brata Alberta w Czechowicach-Dziedzicach

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom imprezy - firmie LOTOS oraz POLWAX, a szczególnie wszystkim wolontariuszom, bez pomocy których impreza nie mogłaby się odbyć.

Gratulujemy i zapraszamy na XVI Bieg śladami ks. Józefa Londzina wchodzący w cykl biegowy "Biegiem po zdrowie", który odbędzie się 27.10. 2018 r w Zabrzegu.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.